بیایید Byculla باغ وحش وصله پینه کردن بیشتر تربیتی

بیایید Byculla باغ وحش وصله پینه کردن بیشتر آموزشی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 24, 2020, 05:09 IST | سرمقاله | بمبئی

Byculla را Veermata Jijabai Bhosale Udyan است در نهایت گرفتن آن با هم عمل می کنند پس از سال ها از داشتن هر سختی حیوانات

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

Byculla باغ وحش دیدم قابل توجهی عجله بیش از این آخر هفته در آن بازنگری شده محوطه. یک گزارش کوچک در این مقاله نشان داده شده توسط تصاویر اظهار داشت که یک شخص ایستاده در کنار مقابله بلیط می خواند: ‘باغ وحش ارتقا… باشید’.

Byculla را Veermata Jijabai Bhosale Udyan است در نهایت گرفتن آن با هم عمل می کنند پس از سال ها از داشتن هر سختی حیوانات. خیره کننده فضا را به دست آورد اولین بار در کشور و بزرگترین خرید aviary. موجود در محوطه در حال گرفتن یک جراحی کشیدن صورت جدید, آنهایی هستند که ایجاد شده برای خانه, پلنگ, کفتار و ببر.

شاکتی و Karishma دو ببر بنگال سلطنتی که آورده بودند از اورنگبد به تازگی شده اند قرنطینه و بازدید کنندگان می توانید انتظار برای دیدن آنها تنها تا پایان ماه مارس به عنوان محوطه خود را در حال حاضر در کار می کند. وجود دارد یک ضد باغ وحش لابی کسانی که فکر می کنم حیوانات نباید در قفس در همه. که استدلال است و در خارج از حوزه این سرمقاله. با این حال ما فکر می کنیم که این باغ وحش باید خود را بازیابند قبلی شکوه و بازگرداندن حیوانات که تا به حال ناپدید شد برای یک دلیل و یا دیگر.

در حالی که وصله پینه کردن خوش است ما امیدواریم که این لهجه است و نه فقط در تزئینی زیبا محوطه بلکه تربیتی ، استرس باید در ایمنی و پاکیزگی. خوب امکانات بهداشتی هستند باید و washrooms درون باید بهداشتی. اغلب زیبایی شناسی را مقدم بر جنبه های مهم مانند طهارت و جهت روشن خوب روشنایی و ایمنی. نشانه ها در این فضا نیز باید هشدار دادن به مردم از داس و don’ts از zootiquette.

Rs 50 هزینه ورود باید بالاتر به عنوان ورودی باید در دسترس همه بود که یکی از بهترین بخش درباره ما باغ وحش. در اینجا به Byculla را یاد, تغییر بمبئی مرکز. ما مایل به آن رشد می کند در قدرت و بازدید کنندگان درمان جدید زیرساخت ها و حیوانات با احترام سزاوار آنها است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im