اجازه دهید آن را از خنده! Ex-بمبئی باشگاه کریکت در تلاش برای ایجاد اختلاف از طریق آنلاین رایگان جلسات

اجازه دهید آن را از خنده! Ex-بمبئی باشگاه کریکت در تلاش برای ایجاد اختلاف از طریق جلسات آنلاین – ورزشی

به روز شده: Apr 16, 2020, 08:23 IST | Harit N Joshi | بمبئی

که چه باشگاه کریکت-تبدیل-خنده درمانگر Kishore Kuvavala می خواهد بیننده را به انجام خود را از طریق آنلاین رایگان جلسات در طول Coronavirus مستند.

Kishore Kuvavala (left) during one of his laughter sessions at Chowpatty before the Coronavirus-caused lockdown was announced

Kishore Kuvavala (سمت چپ) در یکی از خنده جلسات در Chowpatty قبل از Coronavirus اثر مستند اعلام شد

با بسیاری از مردم در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از مستند ماندن شادمان در حال تبدیل شدن به یک چالش.

سابق بمبئی باشگاه کریکت و مربی Kishore Harkisandas Kuvavala, 73, که همچنین یک خنده درمانگر در تلاش است برای ایجاد یک تفاوت البته در فضای مجازی است.

برای آخرین 18 روز و هر شب در 6.30, Babulnath مقیم Kuvavala زنده رود زنده رود از Facebook حساب در تلاش برای خنداندن و تسکین برخی از استرس است.

استرس یک تهدید بزرگتر’

او ادعا می کند حدود 350 تا 400 نفر و پیوستن به او را به زندگی روزمره خود را برای تناسب اندام و خنده جلسات. “اکثر مردم نگران Coronavirus حتی اگر آنها محدود 24×7 به خانه های خود. آنها تنها به تماشای و شنیدن در مورد این بیماری همه گیر در طول روز از طریق رسانه های مختلف. تاج نخواهد بود بزرگترین قاتل اما استرس مطمئنا تاثیر بسیار زیادی در همه.

وجود دارد هیچ چیز دیگری در سمت چپ برای مردم به صحبت در مورد به جز تاج, به نظر می رسد این روزها. بنابراین من تلاش برای سهولت کمی از تنش که اطراف ما امروز. خنده بهترین دارو است. من شده اند در دفاع از این علت برای بیش از دو دهه در حال حاضر. من احساس می کنم آن می تواند تفاوت زیادی را به مردم به خصوص در این زمان” مناسب Kuvavala می گوید اواسط روز است.

Kuvavala همواره اعتقاد داشتند که منجر به یک زندگی فعال است. او با بازی رقابتی کریکت در بمبئی محلی مدار تا او 50. Kuvavala مدیون زیادی به کریکت. او بانک Baroda کار خود cricketing اعتبار. “من به رهبری بانک تیم بیش از حد” او می گوید: با غرور و افتخار.

او با بازی معروف Dr HD Kanga لیگ کریکت در ‘A’ بخش جوان ماهاراشترا باشگاه کریکت. او همچنین مدیریت عضو کمیته بمبئی انجمن کریکت در 1988-89 قبل از مصرف تا مربیگری.

تناسب اندام اولین بار

Kuvavala تصمیم به کار در جهت گسترش آگاهی در مورد اهمیت تناسب اندام پس از دادن این ورزش است. در سال 1995 او شروع به سفر خود را به عنوان یک خنده درمانگر با شروع درس در Priyadarshini پارک. قبل از این مستند Kuvavala و گروه خود را از 30 به 35 نفر را جمع آوری هر روز صبح در Chowpatty در دریایی درایو دوز خود را از خنده. “آیا ما تا به حال خنده در خودمان است ؟ هنگامی که ما انجام این کار, ما خنده از قلب است. وجود دارد بیان و احساس درگیر در آن است. آن را به بهترین شکلی از ورزش است. آن شما را پر می کند تا با مثبت” توضیح می دهد که Kuvavala که اغلب دعوت شده توسط بیمارستان های برتر برای خنده جلسات. او نیز انجام خنده درمانی فعالیت برای شرکت ها است. “من که برای هزینه اگر” او روشن میسازد. “امروزه مردم فراموش کرده اند برای خنده” او سخنان.

با اضطراب و غم و اندوه در اطراف با توجه به همه گیر که Kuvavala می خواهد به اطمینان حاصل شود که مردم متوقف نمی خندان.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im