بیایید مبارزه مانند تیم هند

بیایید مبارزه مانند تیم هند – ورزشی

به روز شده: May 04, 2020, 07:28 IST | PTI | دهلی نو

ساعت نارندرا مودی به دنبال حمایت از کشور و قهرمانان ورزشی در COVID-19 نبرد; ستاره وعده به بازی سخت است.

Virat Kohli

Virat Kohli

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه به هند قهرمانان ورزشی برای پشتیبانی در بسیار نیرومند به نبرد شامل COVID-19 همه گیر و بیش از 40 انجام قهرمانان مانند Virat Kohli و PV Sindhu پاسخ با تعهد به افزایش آگاهی و ارواح در میان 21-روز ملی مستند. ورزشکاران همراه با وزیر ورزش Kiren Rijiju شرکت در نزدیک به یک ساعته تماس تصویری است که آغاز شده و در ساعت 11 صبح.

از Sachin Tendulkar تاکید بر نیاز به نگه داری و حتی پس از این مستند به پایان می رسد در 14 آوریل به اسپرینتر Hima دس ابراز غم و اندوه در حملات اخیر در خط مقدم رزمندگان مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و افسران پلیس برای دیگران به اشتراک گذاری خود را تجربه بودن در یک مستند که ورزشکاران زیادی برای ارائه در تعامل است.

نخست وزیر خود به دنبال حمایت خود را به منظور بالا بردن آگاهی در مورد نیاز به اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی. “پیشنهادات شما گرفته خواهد شد توجه داشته باشید. ما در حال مبارزه با این بیماری همه گیر مانند تیم هند است. من مطمئن هستم که هند خواهد بود دوباره جوان شده توسط الهام بخش ارائه شده توسط شما” نخست وزیر دیده می شود گفتن ورزشکاران در یک کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط shuttler B سای Praneeth که همچنین با حضور در تماس است.

بسیار پیش بینی هندی لیگ برتر است که در میان بزرگ-بلیط هند رویدادها به حالت تعلیق تا 15 آوریل است. اطفال تشکیل یک تکه بزرگ از شرکت لیست. جدا از Tendulkar, BCCI رئیس Sourav Ganguly و Kohli دیگران در تماس شامل بالا رودخانه Rohit Sharma سابق pacer زهیر خان, Yuvraj Singh.

Dhoni, KL دست

نام جام جهانی-برنده کاپیتان سابق ماهندرا سینگ Dhoni و KL Rahul بودند در لیست شرکت کنندگان اما آن را آموخته است که آنها نمی تواند در آن شرکت تماس بگیرید.

المپیک نقره مدال shuttler Sindhu, پرتاب نیزه, پرتاب کننده Neeraj Chopra, شطرنج جادوگر Viswanathan آناند قهرمان دو سرعت Hima Das, بوکس, ستاره Amit Panghal, کشتی گیر Vinesh Phogat و نوجوان تیراندازی احساس مانو Bhaker در میان دیگر ورزشکاران انجام است که در زمان تماس تصویری. “از این 12 داده شده است سه دقیقه به صحبت می کنند و خود را در حال حاضر نمایش” یک منبع وزارت گفت PTI بدون افشای نام انتخاب ورزشکاران است.

Narendra Modi

بعدها یاد گرفتیم که Tendulkar, Ganguly, MC Mary Kom و Kohli در میان کسانی بودند که به صحبت می کنند در تعامل است. “من پیشنهاد کرد که به عنوان آنجا که ممکن است من استفاده خواهد شد راه ما از تبریک گفتن “Namaste’ به جای از دست دادن حتی پس از ما غلبه بر این بیماری همه گیر” Tendulkar گفت. “من به او گفتم که آن را غم انگیز است که مراقبت های بهداشتی کارگران و پلیس مورد حمله قرار گرفته اند گفت: در بازی های آسیایی مدال Hima داس است که به کار با آسام پلیس به عنوان یک DSP.

“در این ساعت از ما خواست برای گسترش آگاهی اجتماعی فاصله و بهداشت. او در مورد چگونه ما باید Virat را [Kohli] روح مبارزه به پیروزی در این نبرد” اضافه شده veteran بازیکن تنیس روی میز Sharath Kamal. مسابقات قهرمانی جهان نقره-برنده تیرانداز Abhishek Verma گفت PM خواست ورزشکاران “به مثبت و گسترش مثبت”. او گفت: “درک و برجسته کار کارگران خط مقدم. مراقبت خوب از خودتان و خانواده در خانه. او از ما خواست به ایمیل با هر گونه پیشنهادات ما در مورد نحوه رسیدگی به وضعیت بهتر” ورما گفت.

المپیک-محدود کماندار Deepika Kumari گفت PM توصیه ورزشکاران برای حفظ سطح ایمنی بالا در طول زمان هنگامی که آنها در حال گرفتن به اندازه کافی آموزش قرار گرفتن در معرض. “PM آقا ما خواست به ارسال فیلم در مورد کمپین آگاهی. او به ما یک اشاره گر چند مانند “Laxman Rekha’ [آیا عبور از خط در حالی که حفظ اجتماعی فاصله]; ‘Sankalp لنا’ [گرفتن یک تعهد به گام]

“او گفت: “Dhairya Rakhna’ [آیا فشار panic button]. او همچنین توصیه ما به تقویت سیستم ایمنی بدن و تناسب اندام با انجام تمرینات روزانه” او نشان داد.

ناشناخته مخالفت

بازیکن تنیس Ankita Raina گفت PM برابر ویروس ناشناخته مخالف است. “[او] به ما گفت که ورزشکاران ذهنی قوی تر و با کیفیت برای انطباق با شرایط مختلف و در سرزمین های ناشناخته. بنابراین او می خواست ما را به گسترش مثبت و دلگرم کننده پیام پس از این نیز یک سرزمین ناشناخته” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im