لی-آن Pinnock: دنیای من به معنای واقعی کلمه کامل

لی-آن Pinnock: دنیای من به معنای واقعی کلمه کامل – ورزشی

به روز شده: May 31, 2020, 11:27 IST | یک خبرنگار | بمبئی

Little Mix خواننده Leigh-Anne Pinnock تایید نامزدی با
فوتبالیست کمال Andre خاکستری در یک عاطفی پست; تماس او soulmate

Leigh-Anne Pinnock with footballer Andre Gray

لی-آن Pinnock با فوتبالیست Andre خاکستری

اشک شادی welled در بریت خواننده Leigh-Anne Pinnock چشم به ولورهمپتون-متولد فوتبالیست Andre خاکستری رو به پایین بر روی یک زانو و به پیشنهاد او به عنوان زن و شوهر جشن چهار سال با هم در تاریخ 28.

کمی مخلوط خواننده 28 ساله و آندره لذت یک شب عاشقانه برای لحظه ای در طول مستند. لی-Anne مشترک خبری با 5.5 میلیون Instagram followers و نوشت: “بچه ها…wtf فقط اتفاق افتاده است…او ب****y آن را انجام داد و من گفتم بله. من ازدواج my soulmate مرد از کوه در می رم از رویاهای…من برای کلمات از دست رفته, بنابراین من فکر می کنم من فقط برای رفتن گریه بیشتر@andregray_ من شما را خیلی دوست دارم. دنیای من به معنای واقعی کلمه کامل است.”

در ضمن Andre, 28, Instagrammed تصویر بالا و نوشت: “اجازه دهید این عنوان را برای خود صحبت می کنند در این زمان [قلب و حلقه emojis] Hasta la muerte.”

Hasta la muerte در زبان اسپانیایی به معنی تا مرگ. این باید به عنوان یک خوش آمدید برای لی-آن که نشان داد در ماه گذشته که در تابستان او برنامه های عروسی آندره خرد شده بود با توجه به COVID-19.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de