افسانه ای سوسیالیستی را فشار دهید بارون M. P. Veerendra کومار دور می گذرد

افسانه ای سوسیالیستی را فشار دهید بارون M. P. Veerendra کومار دور می گذرد – اخبار

به روز شده: مارس 29, 2020, 14:14 IST | سرپرستان | تریواندروم

M. P. Veerendra کومار گذشته سیاسی ظاهر شد زمانی که او در بخشی از این جلسه از طریق ویدئو کنفرانس, نام وزیر Pinarayi Vijayan به بحث Covid 19 مسائل با تمام قانونگذاران از کرالا دو روز پشت

M.P. Veerendra Kumar. Picture courtesy/ Rajya Sabha MP Dr Amar Patnaik's Twitter account

M. P. Veerendra کومار. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Rajya سبها MP Dr Amar Patnaik حساب توییتر

یکی از کرالا بلندترین سوسیالیستی رهبران M. P. Veerendra کومار گذشت در یک بیمارستان خصوصی در اینجا در روز پنج شنبه گفت: خانواده منابع. او 83. Veerendra کومار نشسته Rajya سبها عضو تسلیم به یک ایست قلبی. آخرین سیاسی ظاهر شد زمانی که او در بخشی از این جلسه از طریق ویدئو کنفرانس, نام وزیر Pinarayi Vijayan به بحث Covid 19 مسائل با تمام قانونگذاران از کرالا دو روز به عقب. عضو Loktantrik Janata دال و رئیس جمهور از آن کرالا دولت واحد Veerendra کومار نیز مدیر عامل دومین گردش Malayalam روزانه ‘Mathrubhumi’.

یک خواننده حریص و همچنین برنده جایزه نویسنده او بسیار مورد احترام سیاستمدار نه فقط در کرالا بلکه در دهلی نو. او در کرالا مجمع از 1987-1991 شد و سوگند یاد جنگل وزیر در کابینه از سمت چپ جبهه دموکراتیک رهبر E. K. Nayanar استعفا داد اما پس از پنج روز با توجه به تفاوت در حزب خود. او بعد از رقابت Lok سبها سنجی و برنده کالیکوت Lok سبها صندلی در سال 1996 شد و اتحادیه وزیر دولت در امور مالی و بعد از آن وزارت دولت در امور پارلمانی از سال 1997 تا 1998.

برنده Lok سبها سنجی دوباره در سال 2004 Veerendra کومار و سپس حزب Janata Dal-ایالات باقی مانده بخشی از LDF تا سال 2009 را معطوف به کنگره-رهبری UDF اردوگاه پس از او رد شد یک فرصت برای recontest از کالیکوت LS کرسی در انتخابات عمومی که در آن سال. یک نامزد از حزب او داده شد کابینه پست که Oommen Chandy-led UDF دولت به عهده گرفت در سال 2011.

Veerendra کومار از دست 2014 Lok سبها نظر سنجی بیش از یک لاخ آرا و از آن پس او ناراضی بود با UDF. اما UDF نگه داشته و او را خوشحال توسط او ارائه یک Rajya سبها صندلی در سال 2016 و زمانی که او تصمیم به ترک آن در اواخر سال آینده او را در استعفای خود را از بالای خانه. بعد او دوباره به شاخص بهای مصرف کننده-M-led سمت چپ جبهه دموکراتیک که اجازه داده او را به مسابقه Rajya سبها سنجی و او عضو دوباره در سال 2018 است.

سابق وزیر دفاع A. K. Antony گفت: او از دست داده است یک دوست نزدیک و یک “معلم”. “زمانی که من رئیس کرالا دانشجویان اتحادیه در سال 1964 من او را ملاقات نمود اول و در نتیجه شروع یک سفر طولانی با او حتی اگر ما متعلق به احزاب مختلف است. این فقط دو روز پشت من به او صحبت کرد و او شاد است. در حال حاضر واقعیت این است که او بیشتر است من باید از دست یک دوست نزدیک” گفت: Antony.

Chandy گفت که Veerendra کومار بود یک چند وجهی شخصیت و سرآمد در هر نقش را ایفا کرده است. “او تا به حال چندین کلاه و در هر زمینه او یک ستاره درخشان و یک فرد بسیار موفق.. ما سیاسی ما سفر در زمان با هم بودند و در زمان ما بودند و در مقابل اردوگاه, اما من تا به حال بالاترین احترام را برای او همیشه,” او اضافه شده است.

Veerendra Kmuar پسر M. P. Shreyams کومار سابق دو بار قانونگذار است مشترک مدیر عامل Mathrubhumi ،

کومار مورد ستایش قرار داد از این منطقه پر از تپه از Wayanad و یک جین توسط دین است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de