LeBron James می دهد صمیمانه ادای احترام به کوبه برایانت در بازی قبل از مراسم

LeBron James می دهد صمیمانه ادای احترام به کوبه برایانت در بازی قبل از مراسم – ورزشی

به روز شده: فوریه 01, 2020, 19:58 IST | ANI | کالیفرنیا

لیکرز’ رسمی رسیدگی توییتی تصویری از LeBron James’ ادای احترام و زیر نویس پست با عنوان: “امشب ما جشن بچه که اینجا آمده در 18 بازنشسته در 38 و شد احتمالا بهترین پدر ما دیده ایم بیش از سه سال گذشته است.”

Los Angeles Lakers's Twitter account

لس آنجلس لیکرز را حساب توییتر

پیش از لس آنجلس لیکرز بازی در برابر پورتلند تریل بلیزرز, LeBron James داد صمیمانه ادای احترام به اواخر کوبه برایانت گفت که این بازی یک “جشن زندگی خود را’. این اولین بازی است که لیکرز در حال بازی پس از عبور دور از Kobe Bryant.

لیکرز’ رسمی رسیدگی توییتی تصویری از LeBron James’ ادای احترام و زیر نویس پست با عنوان: “امشب ما جشن بچه که اینجا آمده در 18 بازنشسته در 38 و شد احتمالا بهترین پدر ما دیده ایم بیش از سه سال گذشته است.”

صحبت کردن با قلب سنگین, LeBron James, آغاز سخنرانی خود گفت: “من چیزی نوشته اما من نمی خواهد به عنوان خوانده شده از این, و من می خواهم به می گویند همه چیز از قلب من”.

“این یک جشن 20 سال از خون و عرق و اشک و شکسته به پایین بدن, گرفتن, پایین, نشسته تا ساعت های بی شماری که تعیین می شود به عنوان بزرگ به عنوان او می تواند” جیمز گفت.

“امشب ما جشن بچه که اینجا آمده در 18 سال سن. بازنشسته در 38 شد و احتمالا بهترین پدر شما دیده می شود می تواند بیش از سه سال گذشته,” او اضافه شده است.

کل تیم لیکرز با پوشیدن هر شماره هشت نیوجرسی یا شماره 24 به عنوان این دو تنها دو عدد است که برایانت عینک در طول کار خود را با تیم.

قبل از بازی پاپ خواننده Usher انجام یک تفسیر از “گریس شگفت انگیز” در یاد Kobe Bryant.

برایانت 41 و 13-year-old daughter Gianna میان نه نفر کشته شدند که یک هلیکوپتر آنها در سفر بودند در سقوط در میان مه آلود شرایط و پشت سر هم به شعله های آتش در بالای تپه های کالاباساس.

بسکتبال افسانه تا به حال برنده پنج انجمن ملی بسکتبال (NBA) قهرمانی خود را در 20 سال زندگی حرفه ای طولانی در حالی که بازی برای لس آنجلس لیکرز.

هالیوود هنرمندان از جمله Snoop Dogg, Meek Mill, جاستین بیبر, Usher, 2 Chainz می خواهید انجمن ملی بسکتبال (NBA) برای تغییر آرم خود را به افتخار Kobe Bryant.

بیلبورد گزارش داد که NBA مورد بحث و بررسی راه های متعددی از جشن کوبه میراث, یکی از تغییرات عمده آنها در ذهن تعویض NBA دیرین آرم از جری وست به یک شبح از مامبای سیاه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید