یاد گرفتیم در مورد بهداشت روانی از Lindsey Vonn می گوید نامزد PK Subban


این زن و شوهر شده اند, دوستیابی, پس از سال 2018 خواهد بود و ازدواج در تابستان امسال است.

PK Subban and Lindsay Vonn

PK Subban و لیندسی Vonn

کانادا هاکی روی یخ ستاره PK Subban می گوید: او هرگز در مورد مسائل مربوط به سلامت روانی تا زمانی که او ملاقات ما اسکی قهرمان Lindsey Vonn. این زن و شوهر شده اند, دوستیابی, پس از سال 2018 خواهد بود و ازدواج در تابستان امسال است. در رسانه های اجتماعی و تعامل با طرفداران Subban که نقش NHL, New Jersey Devils گفت: “برای من افسردگی واقعا وجود دارد قبل از من لیندزی.

همانطور که شما مسن تر رشد می کنند و دیدار با مردم شما را در درک که برخی از موفق ترین در جهان مردم—Lindsey یکی از موفق ترین ورزشکاران زن همیشه و از افسردگی رنج می برد. بنابراین این مهم است که یک ذهن باز. من همیشه مثبت اما من نه آنقدر بزرگ روز بیش از حد. من یاد خیلی از لیندزی هر روز” گفت: Subban, 30.

طلای المپیک مدال Vonn, 35 افزود: “به عنوان یک ورزشکار وجود دارد فشار زیادی به موفقیت است. در پایان روز اگر شما به 110 درصد شما فقط باید برای شاد بودن با آن است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>