لیگ را می توان در پشت درهای بسته: UEFA

لیگ را می توان در پشت درهای بسته: یک – ورزشی

به روز شده: Apr 21, 2020, 09:57 IST | AFP | میلان

وی افزود: “لیگ های پایه درآمد برای باشگاه های سراسر کشور. اگر تکمیل عواقب مالی محدود خواهد شد. “یوفا از سوی دیگر خواهد شد از دست دادن مقدار زیادی از پول برای به تعویق انداختن یورو 2020.”

UEFA president Aleksander Ceferin

UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin

UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin روز دوشنبه گفت که لیگ در سراسر اروپا شد آماده بازگشت به عمل در پشت درهای بسته در تلاش برای محدود کردن آسیب های ناشی از کوروناویروس. لیگ فوتبال شده اند به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس با توجه به همه گیر است که ادعا کرده بیش از 100,000 زندگی در سراسر این قاره است. اما سر از فوتبال اروپا معتقد است که بازی می تواند یک گام مهم در جهت بازگشت به زندگی عادی و جلوگیری از خسارات مالی سنگین برای لیگ.

“من معتقدم که وجود دارد گزینه های است که می تواند به ما اجازه می دهد به راه اندازی مجدد جام قهرمانی و برای تکمیل آنها” Ceferin گفت: در مصاحبه با daily Corriere della Sera. “ما ممکن است به رزومه های بدون تماشاگر اما مهم ترین چیزی که من فکر می کنم که بازی بازی. “این است که زود به می گویند که ما نمی تواند تکمیل شود. تاثیر وحشتناک خواهد بود برای باشگاه ها و لیگ های. بهتر است به بازی در پشت درهای بسته نه در همه. “در چنین دوران سخت آن را خواهد شادی را به مردم و یک حس خاص از حالت عادی حتی اگر این بازی تنها می تواند در تلویزیون دیده می شود. “تمام فعالیت های در حال سازماندهی برای شروع دوباره هر کس نیاز به پیدا کردن زندگی خود را. “اگر اقدامات ایمنی مورد احترام هستند و اگر مقامات به چراغ سبز آموزش می تواند رزومه مثل بقیه. “رضایت بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای مسابقات.” Ceferin گفت که اگر لیگ بازگشت “به زودی به اندازه کافی” و سپس در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مسابقات می تواند “توان در موازی” با هیچ تاریخ محدودیتی برای نهایی.

اسلوونیایی گفت که او نه به نفع فصل رفتن به ماه های سپتامبر و اکتبر به عنوان آن “را سنگین تاثیر” در 2020-2021 مبارزات انتخاباتی. “ما می تواند به پایان برسد اما ما باید احترام به تصمیمات گرفته شده توسط مقامات” او ادامه داد. “اولویت این است که سلامت طرفداران بازیکنان و مربیان است.” به عنوان برای کشورهایی که تصمیم به پایان فصل Ceferin گفت که یوفا “به بررسی موارد”. “تصمیم گیری در چنین نمی شد به تنهایی ساخته شده,” او گفت:. “فوتبال به هم پیوسته اند و چقدر مهم است برای یوفا و لیگ به کار در همکاری خوب. کمیته اجرایی بررسی خواهد شد این موارد است.” وی افزود: “لیگ های پایه درآمد برای باشگاه های سراسر کشور. اگر تکمیل عواقب مالی محدود خواهد شد. “یوفا از سوی دیگر خواهد شد از دست دادن مقدار زیادی از پول برای به تعویق انداختن یورو 2020.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im