پیشرو کارشناسان مشهور دست در دست برای بزرگ masterclass برای جمع آوری کمک به نبرد COVID-19

پیشرو کارشناسان مشهور دست در دست برای بزرگ masterclass برای جمع آوری کمک به نبرد COVID-19 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 14:05 IST | Mohar باسو |

شیوع کرونا بیماری همه گیر است القا یک حس قوی از تحقق به یکدیگر پشتیبانی از یکدیگر را با عشق و محبت و گسترش دست خود را به آنهایی که نه به عنوان ممتاز به عنوان ما در حال مبارزه برای زنده ماندن.

هر یک از ما برای یک بار در طول عمر ما را به آرزو به مانند و یا مورد علاقه افراد مشهور از بالیوود و باید که بی عیب و نقص مو و آرایش. در آن طول می کشد سه عنصر مهم است که یک ظاهر طراحی شده مو و آرایش که کامل هر نگاه و قرار می دهد تا کامل حضور بر روی صفحه نمایش. آن است که فوق العاده مهارت و هنر ارزشمند برای ایجاد یک نگاه زیبا و کاملا افت مرده زرق و برق دار و بدون این سه مهارت های حیاتی هستند که قطعا امکان پذیر نیست. به خوبی! با مستند و هر سالن در بسته ما ابرو هستند کمتر از انبوه آمازون, جنگل, مو ما آغاز شده است و شبیه کیسه گونی پوست ما رفته است برای یک بازی شیر یا خط و آره ما همه روز loitering ما در لباس خواب و هر زمان که ما خودمان را در یک زوم تماس با ما خود تحقق است که ما باید به جلو و جوراب ما و انجام حداقل برای حفظ گلم هوش نگهداری می شود. برای اولین بار سه کارشناسان صنعت پیوستن به دست آمده با هم به عنوان یک رفتار و یک استاد در کلاس برای جمع آوری کمک برای مردم در این وضعیت دشوار.

شیوع کرونا بیماری همه گیر است القا یک حس قوی از تحقق به یکدیگر پشتیبانی از یکدیگر را با عشق و محبت و گسترش دست خود را به آنهایی که نه به عنوان ممتاز به عنوان ما در حال مبارزه برای زنده ماندن هر روز. سه مشهور صنعت خلاق کارشناسان Lekha گوپتا(make-up) Hiral Bhatia (مو) و Eka لاخانی (سبک) پیوسته اند دست به انجام یک استاد بزرگ کلاس آنلاین برای رسیدن به زنان به آنها قدرت و به ace نگاه مورد نظر آنها را برای مدت زمان طولانی در حالی که در حال حاضر. این خلاق دسته از الهام بخش بانوان هستند که با یکدیگر برای انتقال دانش جمعی و جمع آوری کمک مالی برای آنهایی که نیاز به حمایت از ما و کمک به دست در طول این بیماری کشنده. جامع کلاس کارشناسی ارشد انجام شده توسط این بینهایت با استعداد و ماهر زنان در حال رفتن به مشهور Skilling بنیاد “Manjhi” که برای کمک به کودکان محروم و زنان برای کسب درآمد و امرار معاش.

معتبر و مشهور را تشکیل می دهند هنرمند Lekha Gupta این بهانه به ما گفت: “ما تصمیم به گرد هم می آیند به عنوان یک واحد به جای انجام تدریجی کار می کنند. ما هنرمندان با مهارت خاص مجموعه تا حد زیادی پرشور و افتخار از آنچه که ما انجام دهد. من اعتقاد دارم که اگر یکی از حرفه ای از خود شور و یکنواختی و خستگی هرگز در مجموعه. و از این رو ما تصمیم گرفتیم برای حمایت از MANJHI – skilling پایه و اساس است.

مشهور, افراد مشهور, hairstylist Hiral Bhatia در این زمینه در ادامه گفت: “بنابراین در زمان هایی از این, همه چیز گرفتن دیجیتال. شده است برای ایجاد چیزهای آنلاین, گرفتن مستر آنلاین. یادگیری و آموزش مسائل آنلاین. و به جای انجام این کار به صورت جداگانه ما فکر آن را می توان موثر تر اگر ما آن را با هم.

معروف, افراد مشهور, سبک Eka لاخانی گفت: “من معتقدم که ما همه ، زنان از همه رنگ, سن, اندازه و.. همه زیبا. بعضی از ما باید دست نگه داشتن در تحقق نقاط قوت ما و شناخت ما از زیبایی است. این چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند کمک به. من می تواند کمک به مردم برای درک نوع بدن خود و نیز توضیح دهید که چگونه ساده روزمره گاه می شود مدل دهید متفاوت به نگاه های مختلف با استفاده از همان جدا می کند.”

“Manjhi” یک skilling بنیاد اجرا شده توسط قدرت خانم سیما Bakshi, ساخته شده است که سهم برجسته در طول این بحران توسط تهیه PPE کیت ها و دیگر مایحتاج و تجهیزات به این کشور بپردازد. وجوه مطرح شده توسط این استاد بزرگ کلاس خواهد بود رفتن به این موسسه خیریه و کمک به مردم در طول یک وضعیت ساخته شده است که بقای یک سوال بزرگ است.

خانم ها و آقایان آن زمان به گرد هم می آیند و ایستاده به عنوان یکی و در مجموع حمایت مردم و مبارزه با بیماری همه گیر. برو ثبت نام خودتان در اولین و یادگیری همه چیز در خانه نشسته است که کمک خواهد کرد که شما را به کوک کردن نگاه کامل.

Lekha Gupta آغاز زندگی حرفه ای خود را در آرایش هنری در سال 2011 پس از تحت آموزش رسمی از آرایش برای همیشه لطفا برای آکادمی سنگاپور و مشهور در صنعت جانباز Cory Wallia. تا کنون از او شناخته شده برای او منحصر به فرد و غیر متعارف سبک از آرایش. برخی از فیلمهای او در کار باشد – Kabir سینگ خوب Newwz, Kalank کل Dhamal سطل لیست(Marathi) بهارات Ane Nenu (تلوگو) و بسیاری دیگر. او از نزدیک کار کرده با دیکشیت, Kiara Advani, Kareena Kapoor, Karisma Kapoor, Elli AvrRam, که Sait Bruna عبدالله دیزی شاه, Konkona Sen Sharma, Ekta کاپور و دوست دارد از صنعت فیلم هندی.

Hiral Bhatia مشهور hairstylist انجام شده است مو پس از 11 سال گذشته. در تمام این سالها او
تا به حال فرصتی برای کار با برخی از خانمها دوست داشتنی مانند Sonam Kapoor, Priyanka Chopra, Alia Bhatt, کاترینا کایف و بسیاری دیگر.

Eka لاخانی یک بمبئی بر اساس طراح صحنه و لباس. او تا به حال فرصت برای کمک به طراح Sabyasachi Mukherjee در مانی راتناما آقا فیلم Raavan. پست Raavan در سن 23, او اولین پروژه مستقل به عنوان یک لباس سبک برای Santosh Sivan آقا لباس درام Urumi.
او برنده بهترین طراح صحنه و لباس جایزه برای کار در مانی راتناما را Chekka Civantha Vaanam, یک مدیر با او کار کرده است نزدیک به 10 سال است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de