آکشای کومار به حساب اینستاگرام خود برده و کلیپ کوچکی از ترسناک-کمدی آینده اش به نام لاکسمی بمب را به اشتراک گذاشته است و قرار است فیلم همگی در این تاریخ بر روی پرده های شما منفجر شوند.

Laxmmi Bomb Release Date, Picture Courtesy: Official Instagram Account/Akshay Kumar

Laxmmi بمب تاریخ انتشار، تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام / Akshay کومار

به دلیل شیوع همه گیر کروناویروس که منجر به قفل شدن شد، فیلم های زیادی به طور مستقیم بر روی سکوی OTT جریان پیدا کردند. یکی از آن ها بمب لاکسمی آکشای کومار بود، یک فیلم ترسناک-کمدی که اتفاقاً بازسازی ضربه تامیل به نام کانچونا است که هر دو توسط یک کارگردان به نام راگاوا لارنس که او نیز در اصل عمل می کرد، هل داده می شود.

پیش از این قرار بود این فیلم به مناسبت عید امسال در 22 مه وارد سینماها شود اما همان طور که در بالا بیان شد باید به قفل رانده می شد. و اکنون با در نظر گرفتن حساب اینستاگرام خود، آکشای کومار تاریخ اکران این فیلم را اعلام کرده و کلیپ کوچکی از فیلم را نیز به اشتراک گذاشته است.

این فیلم همه قرار است به مناسبت دیوالی، در ۹ نوامبر در دیزنی پلاس هاتستار بر روی پرده های شما منفجر شود. يه نگاهي به اينجا بنداز:

در این فیلم همچنین کیارا ادوانی به عنوان بانوی پیشتاز کومار بازی می کند. فیلم حول محور زندگی مردی می چرخد که نه یکی دو نفر بلکه به اندازه سه روح تسخیر شده است. چیزی که جالب خواهد بود این است که چقدر از روایت توسط سازندگان نیشگون گرفته شده است.

به غیر از این ترسناک-کمدی، کومار برای فیلم هایی مانند سویاوانشی، پریثویراج، باچان پاندی، آترانگی ری، بل بات و راکشا بندان نیز آماده می شود. ادوانی فیلم هایی مانند ایندو کی جوان، شرشاه، بهول بهولیا ۲ و فیلم با آنیل کاپور، نیتو کاپور و وارون دهاوان به طرفدارانش خواهد داد.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: آکشای کومار بر روی بمب لاکسمی: در 30 سال، این ذهنی ترین نقش فشرده است

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار