Lara Dutta: به عنوان زنان همه ما با آن مواجه جنسیتی

Lara Dutta: به عنوان زنان همه ما با آن مواجه جنسیتی – سرگرمی

انتشار: May 28, 2020, 14:55 IST | سرپرستان | بمبئی

Lara Dutta می گوید که صرف نظر از حرفه خود و همه زنان با آن مواجه اند جنسیتی در برخی از نقطه و یا دیگر

Lara Dutta

Lara Dutta

بازیگر Lara Dutta می گوید که صرف نظر از حرفه خود و همه زنان با آن مواجه اند جنسیتی در برخی از نقطه و یا دیگر. بازیگر نقش یک افسر پلیس در فیلم کمدی-اکشن سری وب “صد”.

سابق دوشیزه جهان تا به حال یک پرسش و پاسخ جلسه با طرفداران در توییتر که یکی از آنها پرسید: “این فوق العاده است برای دیدن سری تصویر کشیدن مشکلات در زندگی زنان است. این بود که چیزی که شما را جذب به سمت سری?”

لارا پاسخ داد و گفت: “به عنوان زنان همه ما با آن مواجه تبعیض جنسی در زندگی ما در برخی از نقطه و یا دیگر بدون در نظر گرفتن که درست است که ما متعلق به. بله این فکر بود که imp بخشی از روایت اما تنها چیزی که به من انگیزه برای انجام این سری”. او همچنین باز کردن در مورد او را قرنطینه زمان.

“نمی توانید شکایت کنید! از آن خوب بوده است. خانواده سالم است و ما توانسته ایم به صرف مقدار زیادی از زمان با هر یک از دیگر. من مطالعه کرده ام, پخت و پز و سرگرم کننده انجام فعالیت های داخلی با دختر من,” او گفت:.

او همچنین نشان داد او تناسب اندام رژیم است. “من روال متفاوت است با توجه به برنامه ها و شیوه زندگی است. من همیشه کار می کرد. پیلاتیز و قدرت آموزش و یوگا بوده است ثابت و مورد علاقه. من گیاهی عمدتا و خوردن یک رژیم غذایی متعادل و من تفکر گفت:” لارا.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de