فرود از تمام پروازهای بین المللی به حالت تعلیق از مارس 22, دولت سفارشات کار از خانه

فرود از تمام پروازهای بین المللی به حالت تعلیق از مارس 22, دولت سفارشات از خانه کار می کنند – اخبار

به روز شده: May 19, 2020, 18:53 IST | سرپرستان | دهلی نو

مرکز همچنین می پرسد که دولت به موضوع مناسب جهت به همه شهروندان بالای 65 سال سن به در خانه باقی می ماند

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

دهلی نو: در میان تعداد فزاینده ای از مثبت coronavirus (Covid-19) موارد در کشور دولت در روز پنج شنبه گفت که هیچ پرواز بین المللی اجازه خواهد داشت به زمین در هند از مارس 22 برای یک هفته.

همچنین این خواسته دولت به موضوع مناسب جهت به همه شهروندان بالای 65 سال سن به در خانه باقی می ماند. دولت در بیانیه ای گفت: “هیچ برنامه ریزی شده بین المللی تجاری هواپیماهای مسافربری مجاز به زمین در هند از مارس 22 برای یک هفته.”

مراحل پس از هند ثبت 173 فعال Covid-19 موارد تا 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه از جمله 25 کشور خارجی طبق داده های ارائه شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده. چهار نفر را در برابر این ویروس مخوف تا کنون — هر یک در ماهاراشترا دهلی کارناتاکا و پنجاب.

این بیانیه در ادامه گفت که دولت به موضوع مناسب جهت به طوری که همه شهروندان بالای 65 سال سن (به غیر از برای کمک های پزشکی) به جز برای نماینده دولت, کارمندان و متخصصان پزشکی توصیه به در خانه باقی می ماند.

دولت همچنین گفت که همه کودکان زیر 10 سال سن باید توصیه به ماندن در خانه و نه سرمایه گذاری. “راه آهن و حمل و نقل هوایی عمران autnorities باید تعلیق همه اعطایی سفر به جز برای دانشجویان و بیماران و افراد معلول” آن گفت:.

دولت در ادامه گفت که کشورهای در حال درخواست برای اجرای کار از خانه برای کارکنان بخش خصوصی به جز کسانی که مشغول به کار در اورژانس و یا خدمات ضروری است. دولت همچنین گفت که همه گروه B و گروه C مرکزی کارمندان دولت خواسته خواهد شد که برای حضور در دفتر متناوب هفته علاوه بر پیشنهاد مبهوت زمانبندی برای همه کارکنان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>