Lakshmipathy Balaji به یاد می آورد CSK مسابقات که نزدیک به قلب او

Lakshmipathy Balaji به یاد می آورد CSK مسابقات که نزدیک به قلب خود را – ورزش

به روز شده: Apr 20, 2020, 16:53 IST | ANI | چنای

Dhoni تا به حال زده مرزی برای اولین بار تحویل گرفت و دو در دوم توپ. در دو بعدی تحویل او شکست متوالی sixes به CSK در طول خط

Pic courtesy/Lakshmipathy Balaji's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Lakshmipathy Balaji Instagram account

سابق Chennai Super Kings کاسه Lakshmipathy Balaji روز یکشنبه به یاد می آورد تیم مسابقات است که نزدیک به قلب خود را. CSK رسمی توییتر رسیدگی ارسال شده در یک ویدیو که در آن Balaji به یاد می آورد این تیم لحظات به یاد ماندنی در لیگ برتر هند (IPL). سابق pacer آغاز شده و با یک بازی در برابر Kings XI Punjab در IPL 2010 گفت که MS Dhoni عبارات در پایان بازی هستند ‘رفتن همیشه به یاد همه CSK’ians’.

“البته 2010 بازی در Dharamshala در برابر Kings XI Punjab. در این وضعیت بود که ما به پیروزی در آن بازی به واجد شرایط. MS Dhoni را دست کشیدن و عبارات ضربه زدن به کلاه ایمنی که همیشه به یاد می شود برای تمام CSK’ians,” Balaji گفت: در این ویدئو.

در این بازی پنبه حلاجی شده برای اولین بار Kings XI Punjab قرار داده بود تا یک هدف از 193 اجرا می شود برای CSK در Dharamshala. مسابقه آمد و به یک نقطه که در آن Dhoni-چراغ جانبی مورد نیاز 16 اجرا می شود آخرین و کاپیتان تعقیب هدف در چهار توپ از بیش.

Dhoni تا به حال زده مرزی برای اولین بار تحویل گرفت و دو در دوم توپ. در دو بعدی تحویل او شکست متوالی sixes به CSK بیش از خط. علاوه بر این, Balaji ذکر IPL 2018 edition زمانی که CSK ساخته شده و بازگشت به لیگ بعد از گذراندن دو سال ممنوعیت.

“جدای از آن, من می خواهم به انتخاب سال 2018 به عنوان CSK شد در آینده بعد از دو سال و من به این تیم پیوست به عنوان حمایت از کارکنان و من شاهد اولین بازی در برابر بمبئی سرخپوستان قوس رقیب. این مسابقه به طور کامل از دست ما اما براوو نوبت و قیدار را درخشان پایان (دست ما پیروزی) که بسیار نزدیک به قلب من,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de