خرید رپورتاژ

هفته مد Lakme: Alaya F خیره کننده اولین و تحت تاثیر قرار همه – سرگرمی

به روز شده: Feb 16, 2020, 16:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ساخت اولین بازی خود را در هفته مد Lakme, Alaya F حیرت زده کرد و تحت تاثیر قرار گرفته و همه و ما به دنبال به جلو به چنین مد گردش!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Alaya F

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Alaya F

مارک اولین بازی خود را بر روی باند فرودگاه Alaya F راه می رفت سطح شیب دار برای یک طراح پیشرو برچسب و مبهوت مخاطبان با مطلق اعتماد به نفس در یک الگو شماره. جوابی نیامد و در موفقیت های اخیر پرده نقره ای اولین بازیگر بازی showstopper بر برای SVA مدل توسط سونام و Paras مودی.

Alaya F عینک الگو lehenga و درخشید روشن به عنوان او را به سرقت برده شدند با او اولین پیاده روی نمایش بیشترین اعتماد به نفس با هر قدم. به دنبال هر بیت از یک چاشنی showstopper بر درست مثل حضور او به عنوان یک بازیگر Alaya واقعا تعجب مخاطبان با ظرافت و فضل است.

ما دوز, درام, با, تصاویر, Alaya در زمان به رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشته شده “از شما بسیار سپاسگزارم @svacouture برای داشتن من پیاده روی فوق العاده خود را نشان می دهد! آن را اولین بار من در راه رفتن و همیشه خواهد بود ویژه به من!” (sic)

نگاهی به:

تیک تاک دور از همه اولین ها با بالاترین قدردانی راست از عملکرد او در اولین فیلم Jawaani Jaaneman به حال او باند اولین Alaya برنده است و داشتن آن در تمام جبهه ها. او به تازگی نیز امضا او در فیلم دوم و چگونه سازندگان آن قرار داده است که آنها در حال حاضر متقاعد شدند با کالیبر و قول می دهم که Alaya نگه می دارد در هنرمندی و اعتماد به نفس.

Alaya ساخته شده او را نقره اولین صفحه نمایش به تازگی است که ضربه به صفحه نمایش در ژانویه 31, 2020, که در آن او به اشتراک گذاشته شده روی صفحه نمایش با سیف علی خان و Tabu و در عین حال ساخته شده بیشتر موثر برداشت با عملکرد خود را. تا بعدی خواهد بود Puja سرگرمی فیلم دوم با بازی این بازیگر که در آن جزئیات بیشتری هنوز اعلام خواهد شد.

بیشتر از آن دختر از لحظه Alaya F نیز graced جلد یک پیشرو در مجله خود را به عنوان فوریه پوشش دختر و دریافت لوح تقدیر از سراسر برای او بیانیه سبک و در عین حال دوباره چیزی او ذاتی دارای – اعتماد به نفس خود را.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان