‘آزمایشگاه دادن بیماران نتایج به طور مستقیم باعث شد تخت خمیدگی’ می گوید مدنی رئیس اقبال سینگ چهل

‘آزمایشگاه دادن بیماران نتایج به طور مستقیم باعث شد تخت خمیدگی’ می گوید مدنی رئیس اقبال سینگ چهل – اخبار

به روز شده: Jun 20, 2020, 06:55 IST | Prajakta Kasale | بمبئی

به دیوان عالی کشور می خواهد دولت را به نقد و بررسی دستورالعمل BMC رئیس اقبال سینگ چهل توضیح می دهد که به اواسط روز استدلال پشت حرکت می کند و چگونه رفتار pvt بیمارستان است تضعیف COVID-19 نبرد

Since he took over as civic chief last month, Chahal has reviewed Dharavi, Mankhurd and Nair and Sion hospitals

پس از او در زمان بیش مدنی به عنوان رئیس در ماه گذشته چهل بررسی شده است Dharavi, Mankhurd و Nair و Sion بیمارستان

دو تا از BMC کمیسر اقبال سینگ چهل اخیر بخشنامه در COVID-19 وضعیت در این شهر کشیده شده اند انتقاد از پزشکان بر این باورند که آنها مبهم است. صحبت به اواسط روز ساعت قبل از SC حکم چهل گفت: بخشنامه صادر شده پس از بررسی وضعیت و در نظر گرفتن نظر کارشناس. او همچنین اطمینان داد که باشگاه در زمان تصمیم گیری به شدت به حفاظت از منافع علامتی بیماران که نیاز فوری به مراقبت های پزشکی. “ما باید پیاده سازی SC منظور به طور کامل” چهل بعدا گفت.

اولین دایره ای که صادر شد در اوایل این ماه تا به حال خواسته آزمایشگاه های خصوصی به اشتراک نمی COVID-19 گزارش با بیماران و یا بیمارستان های خصوصی و ارسال آنها را به BMC به جای. مدنی بدن خواهد و سپس به اشتراک گذاری آنها را با بيمار يا بيمارستان مربوطه از طریق تیم خود را. در دوم بخشنامه صادر شده در ژوئن 13, شرکت خواسته بیمارستان های خصوصی به اعتراف پیاده روی در COVID-19 مشکوک یا مثبت بيماران بدون اجازه از محلی وارد اتاق جنگ.

در همین حال روز جمعه از دادگاه عالی خواسته ماهاراشترا دولت به نقد و بررسی آن به منظور جلوگیری از خصوصی labs از های گزارش با بیماران.

The civic chief has been visiting several areas and hospitals to review the COVID-19 situation in the city
مدنی ارشد بوده و بازدید از مناطق مختلف و بیمارستان ها به بررسی COVID-19 وضعیت در شهر

در میان همه سردرگمی مدنی رئیس اقبال سینگ چهل پاک هوا در مصاحبه با اواسط روز پیش از آن در روز.

مردم نگران گرفتن گزارش در زمان

زودتر خصوصی labs بودند جمع آوری نمونه ها فراتر از ظرفیت و مصرف حدود سه تا چهار روز به ارائه گزارش. ما به آنها هشدار داد به پاک کردن همه گزارش ها در عرض 24 ساعت و یا در صورت عمل است. در حال حاضر تمام گزارش می رسند توسط همان شب و وزارت بهداشت آماده یک لیست از صبح روز بعد. بنابراین وجود خواهد داشت بدون تاخیر و بیماران را وادار به دانستن در مورد گزارش های خود را از مدنی مقامات بهداشتی خواهد شد که همچنین در پاسخ به همه نمایش داده شد خود را.

خصوصی labs خواسته شده است برای به اشتراک گذاشتن گزارش با بیمارستان ها و همچنین

چون ما از ترس بيمارستان را در ادامه همان عمل است. مردم را از رفتن به بیمارستان و سپس آنها را ارسال نمونه برای تست. آن شروع خواهد شد یکی دیگر از چرخه جایی که این بیمارستان را اعتراف بیماران بدون علامت و بدون تخت در دسترس خواهد بود برای نیازمندان بیماران علامت دار. بیماران خواهد شد تحت نظارت نگه داشته شود در بیمارستان ها و پزشکان می تواند ثبات آنها را اگر وجود دارد هر گونه شرایط اضطراری. وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در اگر آنها گزارش های خود را صبح روز بعد.

The civic chief has been visiting several areas and hospitals to review the COVID-19 situation in the city

BMC تیم را حداقل دو روز برای رسیدن به مثبت بیماران

آن را ممکن است گاهی اوقات اتفاق می افتد اما در حال حاضر ما باید غیر متمرکز سیستم وجود دارد و اتاق جنگ در سطح بخش. ما به طور متوسط 50 مثبت بیماران از هر بخش هر روز. طبق تجربه ما حدود 35 از آنها را ندارد و علائم و آنها آماده هستند به قرنطینه در خانه و داروهای. سلامتی ما تیم را بازدید از خانه های باقی مانده 15 نفر با صترلزرس درجه حرارت اسلحه و دیگر تجهیزات و بررسی آنها. تیم خواهد شد و سپس ارزیابی علائم و اطلاع رسانی به بیماران در مورد کدام نوع از تخت — نرمال اکسیژن یا ICU — آنها نیاز است. کمی علامتی بیماران دریافت نمی ICU یا اکسیژن تخت برای اطمینان حاصل کنید.

چگونه می تواند هر بیمارستان انکار ورود به بیماران ؟

بیماران بدون علامت هستند اشغال تخت بیمارستان خصوصی است که در برابر شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) دستورالعمل. این بیماران نیازی به بستری شدن در بیمارستان. ما هشدار داده اند بیمارستان به آنها را سرگرم. آنها باید به ما اطلاع اگر این بیماران رویکرد آنها است. در ضمن اگر یک بیمار بدون علامت توسعه علائم پس از چند روز پس از آن او/او می تواند تماس با بخش اتاق جنگ برای کمک. تیم ما خواهد شد و سپس تخصیص دادن آنها تخت در نزدیکترین بیمارستان است.

اگر تمام بیماران خود را تست مثبت گزارش به طور مستقیم از آزمایشگاه و سپس بیش از 80 درصد از COVID تخت در بیمارستان های خصوصی خواهد بود اشغال شده توسط یک غیر واجد شرایط دسته از بیماران است. این را ناشی از ترس و اضطراب و اتفاق می افتد از طریق استفاده از پول و تبانی مستقیم با مقامات بیمارستان های خصوصی.

Iqbal Singh Chahal
اقبال سینگ چهل

چه در مورد بیماران مبتلا به منفی کاذب تست ؟

هر زمان که این بیماران دچار علائم آنها می توانند با تماس با بخش اتاق جنگ برای کمک و یا راه رفتن به طور مستقیم به هر یک از ادم تنومند و بدقواره امکانات (با اکسیژن تخت) ایجاد شده توسط BMC. وجود دارد بسیاری از مراکز مانند Mahalaxmi دور مسابقه Worli NSCI گنبد NESCO Goregaon, BKC, Dahisar تلفن مرکز Dahisar بهترین انبار ریچاردسون Cruddas, Mulund ، بدن مدنی در حال حاضر با توجه به دستورالعمل به اعتراف اين بيماران است.

وجود ندارد به وضوح در مورد شهروندان ارشد

ما تيم سلامت به طور منظم تماس با بیماران و ارزیابی شرایط خود را. شهروندان ارشد به شما کمک در زمان.

چگونه خواهد BMC نگه داشتن یک چک در بيمارستان?

ما در حال حاضر هشدار داد که بیمارستان. من می دانم که آنها در حال اجرا بر روی یک مقرون به صرفه مدل, اما آن را تمرین خوبی برای کسب درآمد تنها با ارائه امکانات قرنطینه و بدون درمان به بیماران بدون علامت. به جای آنها می تواند به درمان نیازمندان بیماران علامت دار. سلامتی ما تیم را در بازدید از بیمارستان برای بررسی وضعیت و کسانی که قوانین زیر را در صورت عمل بر اساس مفاد اپیدمی عمل 1897.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK