Laal سینگ Chaddha: Aamir Khan آخرین نگاه می رود ویروسی در رسانه های اجتماعی


پس از ریشو نگاه و نگاه از یک سردار یک نگاه جدید Aamir Khan از Laal سینگ Chaddha می رود ویروسی در رسانه های اجتماعی.

Picture Courtesy: Instagram Account/Aamir Khan Fan-Club

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram Account/Aamir Khan Fan-Club

Aamir Khan انجام داده است برخی بسیار به یاد ماندنی و تاثیر گذار فیلم در حرفه خود در این 32 سال. اما آن را می توان استدلال کرد که Laal سینگ Chaddha می تواند خود را بلند پروازانه ترین یکی است. و این نه صرفا به دلیل چند به نظر می رسد و تحولات فیزیکی بلکه به دلیل تلاش او برای داستان که گفته شد در هالیوود در قالب فارست گامپ کلاسیک با بازی تام هنکس.

همه ما دیده می شود او را به عنوان سردار و همچنین او را دیدم ریشو نگاه کنید که در آن او sported, فلیپ فلاپ, و در حال حاضر یکی دیگر از نگاه این بازیگر است و این زمان او می تواند دیده می شود در ارتش ، یک fan-club بازیگر در زمان به آن Instagram حساب و به اشتراک گذاشته شده خود را نگاه کنید که در آن بازیگر می تواند دیده می شود کلیک کردن بر روی یک تصویر با یک فن.

نگاهی به:

Laal سینگ Chaddha همچنین ستاره تامیل star Vijay Sethupathi, Kareena Kapoor Khan, مونا سینگ و نوشته شده توسط Atul Kulkarni. همه برای آزادی در کریسمس سال 2020 این می تواند این بازیگر بیشتر تلاش شخصیت و فیلم تا تاریخ.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im