لالیگا می تواند رزومه از ژوئن 11, می گوید, La Liga جمهور خاویر Tebas

لالیگا می تواند رزومه از ژوئن 11, می گوید, La Liga جمهور خاویر Tebas – ورزشی

به روز شده: مه 25, 2020, 14:34 IST | ANI | مادرید

او همچنین گفت که این بازی می تواند بازی بین سویا و رئال بتیس به kickstart معلق فصل از لالیگا

Javier Tebas

خاویر Tebas

La Liga جمهور خاویر Tebas گفته است که لیگ فوتبال اسپانیا می تواند رزومه خود را به حالت تعلیق در فصل از ژوئن 11.

او همچنین گفت که این بازی می تواند بازی بین سویا و رئال بتیس به kickstart معلق فصل از لالیگا.

لالیگا متوقف شده است و از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این امکان وجود دارد که وجود خواهد داشت یک مسابقه در 11 ژوئن خواهد بود که یک مسابقه منحصر به فرد با امکان ادای احترام برای همه متوفی. من آرزو می کنم که تاریخ را می توان تایید کرد. ما می خواهم آن را به سویل دربی در 10 شب” Goal.com به نقل از Tebas عنوان کرد و گفت در Partidazo نشان می دهد.

“ایده ما این است که قادر به تایید این تاریخ برای اولین بار چهار matchdays این هفته آینده. ساعت بستگی دارد که در آن بازی است که آن را همیشه در نظر گرفته شود. در طول هفته برنامه دیر خواهد بود. در تعطیلات آخر هفته وجود خواهد داشت سه برنامه,” او اضافه شده است.

Tebas همچنین گفت که برگزارکنندگان از لالیگا در حال کار بر روی آنها به اجازه می دهد در داخل استادیوم به عنوان ایمنی از همه درگیر کرد.

“این موضوع از رسانه ها نیز باقی مانده است دیده می شود. هر کس می خواهد در استادیوم اما است که به غیر ممکن است” Tebas گفت.

“ما باید به کار کردن که قوانین و مقررات. ما باید به نگاه کردن برای همه, ایمنی است. ما ایجاد هنجارهای اما آنها مطمئنا کس راضی نیست,” او اضافه شده است.

مستند اقدامات در اسپانیا کاسته و به تدریج در طول چند هفته گذشته پس از آن بود بد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شده اند وجود دارد تقریبا 283,000 تایید مواردی از این ویروس در کشور اسپانیا است.

هفته گذشته نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به لالیگا چراغ سبز به kickstart مواد معلق موجود در آن فصل از تاریخ 8 ژوئن.

قبلا لالیگا باشگاه بازگشت و به آموزش گروهی با حداکثر ده بازیکنان. که یک گام مهم به جلو در جاده ها نسبت به راه اندازی مجدد حرفه ای فوتبال اسپانیا است.

بازیکنان اجازه داده شد به رزومه فردی و آموزشی از آوریل 4 به عنوان کشور شروع به د-تشدید آن مستند اقدامات است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>