کایل واکر دوست دختر سابق آنی گیر در یک تکان دادن جنگ بین Coleen Rooney و Rebekah Vardy

کایل واکر دوست دختر سابق آنی گیر در یک تکان دادن جنگ بین Coleen Rooney و Rebekah Vardy – ورزشی

به روز شده: Jun 16, 2020, 14:35 IST | یک خبرنگار | بمبئی

انگلستان فوتبالیست کایل واکر شریک سابق آنی می گوید قانونی کشمکش بین Coleen و Rebekah بر دوستی خود را با آنها

Annie Kilner, Coleen Rooney and Rebekah Vardy

آنی Kilner, Coleen Rooney و Rebekah Vardy

انگلستان و منچستر سیتی فوتبالیست کایل واکر مدل سابق شریک آنی Kilner حمایت کرده است Coleen Rooney در حریم خصوصی ردیف با Rebekah Vardy اما گفت که او گرفتار است بین این دو به عنوان او خوب است دوستان با هر دو خانمها.

“من در وسط گیر کرده—من با هر دو آنها را—و آن را به خوبی برای دیدن این بازی. بچه ها من دوستان با Coleen بچه و من با بکی بنابراین من به معنای واقعی کلمه در وسط گیر کرده اما من احساس می کنم متاسفم برای Coleen که او نیاز به سازمان دیده بان برای دوستان و من او را سرزنش نیست برای تمایل به هوا مسائل او گفت:” آنی.

Coleen, 34, همسر سابق انگلستان وین رونی فوتبالیست است که درگیر در یک نبرد قانونی با Rebekah, 38, همسر دیگر فوتبالیست جیمی Vardy بیش از نشت Instagram داستان در مورد Rooneys به رسانه ها در ماه اکتبر گذشته. “من نمی سرزنش Coleen برای انجام آنچه او انجام داد. اگر کسی بود که برای من خواهد بود افشای آنها را در راه همان” آنی گفت انگلیسی تلخیص خورشید.

اما او احساس کردند که حتی اگر این مسئله حل و فصل, Coleen و Rebekah نمی قادر خواهد بود برای دیدن چشم در چشم دوباره. “من نمی توانید ببینید زمانی که آنها را می توان در همان اتاق به عنوان هر یک از دیگر. دوستی آنها تا به حال بیش از, حتی اگر آن است که حل و فصل در دادگاه عالی.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net