Kunal Kohli از دست می دهد و عمه مادری به COVID-19

Kunal Kohli از دست می دهد و عمه مادری به COVID-19 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020, 20:04 IST | سرپرستان | بمبئی

Kunal Kohli, شناخته شده برای ساخت فیلم هایی مانند Hum Tum و Fanaa از دست داده است یک عضو خانواده به COVID-19

Kunal Kohli

Kunal Kohli

مدیر Kunal Kohli, شناخته شده برای ساخت فیلم هایی مانند “Hum Tum” و “فنا” از دست داده است یک عضو خانواده به COVID-19 و می گوید: او دل شکسته است که تمام خانواده نمی تونم هم برای غمگین از دست دادن. مدیر در زمان به توییتر برای باز کردن در مورد مرگ عمه که اتفاق افتاده در شیکاگو است.

“از دست من Masi به Covid پس از 8 هفته مبارزه است. در شیکاگو است. ما یک خانواده بزرگ است که واقعا نزدیک است. ما نمی توانیم با هم در این زمان. این است که به عنوان دردناک از دست دادن. دیدن سکس من با مامان, masi و مادر را قادر به با هم در این زمان واقعا سخت است,” او نوشت.

“او دختر (پسر عموی من خواهر) را به بیمارستان نشستن در ماشین خود را در پارک ماشین و دعا برای او و مادرش. به او اجازه ندادند داخل بیمارستان. گفت که او احساس نزدیک به خود را به عنوان او نمی تواند او را ببینید. این است چگونه سخت Covid است. آیا این راه برای رفتن به,” او اضافه شده است.

در حال حاضر ایالات متحده حساب برای جهان بالاترین تعداد موارد و مرگ و میر در 1,600,782 و 95,972 ترتيب با توجه به آخرین آمار و ارقام توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im