Kunal Kemmu: دختر به ارمغان می آورد مثبت در زندگی ما

Kunal Kemmu: دختر به ارمغان می آورد مثبت در زندگی ما – سرگرمی

انتشار: Jun 13, 2020, 13:45 IST | سرپرستان | بمبئی

Kunal Kemmu احساس می کند بسیار خوش شانس بود “pappa” به دو سال از Inaaya Naumi Kemmu

Kunal Kemmu with Inaaya Naumi Kemmu/picture courtesy: Kunal Kemmu's Instagram account

Kunal Kemmu با Inaaya Naumi Kemmu/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Kunal Kemmu را Instagram account

یک پدران معادله با دختر خود را به عنوان یکی از محبوب ترین و اوراق قرضه و بازیگر Kunal Kemmu احساس می کند بسیار خوش شانس بود “pappa” به دو سال از Inaaya. در مصاحبه با سرپرستان بازیگر صحبت در مورد پیوند خود را با دختر کوچک خود را و مفهوم پدر و مادر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“Inaaya بهترین چیزی است که تا به حال برای من اتفاق افتاده. او هر روز به ارمغان می آورد بسیاری از مثبت و شادی در سها و من زندگی می کند. او کسی است که به من کمک کرد برای زنده ماندن این مستند در مثبت ترین شیوه است. او به ارمغان آورده معمول در زندگی ما است.

“او از خواب بیدار اوایل بنابراین ما نیز باید زود بیدار و ما صرف روز با توجه به روال. ما باید منظم تر به خاطر او است. من عاشق این پدري فاز” Kunal بیان شده است. Kunal نیز مشترک چگونه دختر خود را به نحوی درک مداوم بحران بهداشتی.

“او بسیار کوچک است به درک مداوم و همه گیر اما او می داند که چیزی درست نیست. بنابراین هنگامی که من از او پرسید که چرا ما نمی توانیم بیرون رفتن او cutely در پاسخ گفت: “pappa coronavirus وجود دارد’. Soha و من شده اند در تلاش ما برای سرگرم کردن خود و نگه داشتن او مشغول است. ما بازی و رقص و آواز و رنگ ، ما شده اند با هم با Inaaya در همه زمان ها در طول مستند بنابراین او نیز نه شکایت نه قادر به رفتن به پارک و یا بازی با دوستان خود.”

صحبت از Kunal کار پروژه های او در گذشته دیده می شود در Mohit Suri را هیجان انگیز “ملنگ”. در این فیلم Kunal آمد به عنوان یک بسته و حیرت زده همه با او تاریک به عنوان یک شرور پلیس Michael Rodrigues. او در حال حاضر در انتظار انتشار فیلم خود “Lootcase” و فصل دوم از وب سایت خود را نشان می دهد “Abhay”.

“من سپاسگزار بود در یک موقعیت به یک فیلم مانند “ملنگ” در زندگی حرفه ای من. راه مخاطبان قدردانی نقش من داد و من خیلی دوست دارم, من نمی تواند خواسته اند برای اطلاعات بیشتر. من فقط می خواهید برای کشف شخصیت های جدید با هر فیلم. من نمی خواهید برای محدود کردن و محدود کردن خودم. من همیشه می خواستم برای تبدیل شدن به یک همه کاره بازیگر” Kunal اضافه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im