Kudi Nu Nachne د: Alia Bhatt, کاترینا کایف, Anushka Sharma گرد هم می آیند برای عرفان خان!

Kudi Nu Nachne د: Alia Bhatt, کاترینا کایف, Anushka Sharma گرد هم می آیند برای عرفان خان! – سرگرمی

انتشار: May 04, 2020, 12:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در آنچه که منحصر به فرد ترین آهنگ, همیشه, Irrfan Khan, سهام تصویری از Kudi Nu Nachne د از Angrezi متوسط شامل Anushka Sharma, Katrina Kaif, Alia Bhatt, Janhvi کاپور, Kriti Sanon و خیلی بیشتر و همه آنها گرد هم می آیند برای Irrfan!

Picture Courtesy: Official Instagram Accounts/Katrina Kaif, Anushka Sharma, Alia Bhatt, Kriti Sanon

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Accounts/Katrina Kaif, Anushka Sharma, Alia Bhatt, Kriti Sanon

آن زمان از هزاره که در آن همه چیز در مورد توانمندسازی زنان هر دو در رسانه های اجتماعی و در فیلم به خصوص بالیوود. Irrfan Khan, Radhika Madan و کارینا کاپور خان Angrezi متوسط نیز یکی از این فیلم است. و خان به اشتراک گذاشته شده است یک آهنگ جدید است که به درستی با عنوان Kudi Nu Nachne ده.

منحصر به فرد ترین و با کیفیت ویژه در مورد این آهنگ این است که آن را در مورد رقص قلب خود را و اجازه دادن به یک دختر بچه انجام آنچه او در طلب و خواسته ، استعاره مقایسه رقص با استقلال این است که یک آهنگ که قطعا به احتمال زیاد به زور همه دختران وجود دارد به رقص و جرات به خواب. این ویژگی در برخی از زنان ستاره های بالیوود مانند Alia Bhatt, کاترینا کایف, Anushka Sharma, Kriti Sanon, Janhvi کاپور و Ananya Panday.

نگاهی به حق در اینجا:

کیفیت دیگر در مورد این آهنگ که واقعا یابم این است که تمام هنرپیشه های ما واقعا لذت بردن از خود در این فیلم و در واقع رقص همانطور که اگر کسی را مشاهده و همه آنها این را انجام داده اند برای عرفان. Angrezi متوسط درست مثل Hindi متوسط است طنز را در ناامیدی و خواسته ها و وسواس ملت با زبان انگلیسی است. پس از باج خواهی و Karwaan, Irrfan Khan بازگشته است با یکی دیگر از امیدوار کننده درام-تقدیر-کمدی است که همه مجموعه ای برای مارس 13 انتشار. انتظار برای تماشای این!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im