Kriti Sanon در تلاش دست خود را در آشپزخانه: هرگز فکر نمی کردم من می خواهم لذت بردن از پخت و پز

Kriti Sanon در تلاش دست خود را در آشپزخانه: هرگز فکر نمی کردم من می خواهم لذت بردن از پخت و پز – سرگرمی

انتشار: Jun 13, 2020, 09:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این مستند کمک کرده است بسیاری از افراد با سنگ تیز کردن مهارت های آشپزی خود را به طوری که بازیگر Kriti Sanon در حال حاضر لذت می برد پخت و پز!

Kriti Sanon/picture courtesy: Kriti Sanon's Instagram account

Kriti Sanon/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Kriti Sanon را Instagram account

این مستند کمک کرده است بسیاری از افراد با سنگ تیز کردن مهارت های آشپزی خود را به طوری که بازیگر Kriti Sanon در حال حاضر لذت می برد پخت و پز! Kriti در زمان به Instagram داستان های به اشتراک گذاشته یک نگاه اجمالی از غذاهای او پخته شده در روز جمعه. گسترش شامل مرغ در سس قارچ و میگو کاری. نگاهی به او غذا داستان حق دور!

kriti-sanonتصویر حسن نیت ارائه میدهد: Kriti Sanon را Instagram account

Kriti Sanon نیز تلاش دست خود را در پخت و در نتیجه! وسوسه انگیز درست است ؟ او به خوبی مطرح babka مطمئنا شما الهام بخش است.

در میان مستند, Kriti نیز کاوش در پخت فراست حتی به عنوان خواهر او Nupur Sanon تلاش دست خود را در مو. Nupur به تازگی به Kriti کوتاه کردن مو. و تا آنجا که موهایشان نگران هستند ما به تازگی دیدم Alia Bhatt و Radhika Apte در کوتاه آواتار.

Kriti Sanon پیدا کرده است راه را اشغال کردند که جهان در حال عبور از یک بحران بزرگ. بازیگر و خواهرش هستند که بسیار محتاط در طول مستند دوره است. او همچنین decluttered تمام کمد لباس خود را.

همیشه از این مستند آغاز شده و افرادی که خانه برای بیش از سه ماه در حال حاضر در بر داشت راه برای نگه داشتن خود مشغول است. به نظر می رسد بالیوود مشهور باید به مراقبت از خود و آنها نیز باید برای انجام تمام کارهای خود را بیش از حد. بنابراین تا آنجا که به تمیز کردن خانه ها و پخت و پز مواد غذایی است که نگران این کارهای شده اند مراقبت های گرفته شده توسط بسیاری از مردم است.

در این کار جلو, Kriti سه بسیار جالب فیلم های آینده. یکی از اولین Mimi با Pankaj Tripathi, یک فیلم که با رحم جایگزین. در خط بعدی خواهد بود یک فیلم به نام نوبت دوم با Rajkummar Rao راول و Dimple Kapadia که در آن یک زن و شوهر جوان تصویب قدیمی. و در نهایت او biggie, باچان Pandey با Akshay Kumar, میله میله برای انتشار در ژانویه 22, 2021.

با الهام از 2010 مراتی فیلم Mala Aai Vhhaychy Mimi همچنین ویژگی های بازیگران سای Tamhankar و Pankaj Tripathi در نقش محوری. دیگر از این Kriti نیز دیده می شود در باچان Pandey مخالف آکشی کومار. این دو نیز بخشی از Housefull 4.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de