کریشنا شروف است “پس از آن و در حال حاضر’ تحول شگفت انگیز است; آن را چک کنید!

کریشنا شروف است “پس از آن و در حال حاضر’ تحول شگفت انگیز است; آن را چک کنید! – سرگرمی

انتشار: May 07, 2020, 18:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به تازگی کریشنا شروف shared a photo on Instagram داستان است که نشان می دهد او در مدرسه و بسیار متفاوت از او چگونه به نظر می رسد در حال حاضر!

Krishna Shroff, then and now

کریشنا شروف سپس و در حال حاضر

اگر چه ما به شما گفت که تایگر شروف خواهر کریشنا نبود به عنوان مناسب به عنوان ما می دانیم که او می شود در حال حاضر ؟ و ما در حال ساخت این. تناسب اندام عجایب مشترک این واقعیت با رسانه های اجتماعی پیروان خودش!

به تازگی در طی یک Instagram chat جلسه وقتی یکی Insta کاربر خواسته به انتقال تصاویر کریشنا شروف نمی خجالتی و دور از انجام این کار. او یک عکس از خودش از زمانی که او یک کرک شده, موهای 15 ساله در مدرسه.

Krishna Shroff

کریشنا شروف تحول مطمئنا شگفت انگیز بوده است, نشده است ؟ هنگامی که یکی دیگر از Instagram کاربر خواسته او چگونه موفق به نگاه مناسب تمام زمان کریشنا گفت: “اینکه یک بچه 15 سال از زندگی من است و قطعا انگیزه کافی برای نگه داشتن آن در حال حاضر که من آن را ساخته ام این دور.”

هر دو کریشنا و برادر ببر بزرگ در تناسب اندام و فیزیک و بنیه بدن را برای مردن. یک بار در یک مصاحبه با سرپرستان, کریشنا به اشتراک گذاشته بود که او با الهام از تایگر شروف وقتی که می آید به نگه داشتن مناسب است. او گفت: “من در واقع عاشق کار کردن با او. ما هم همان شور و شوق در مورد تناسب اندام. من برای پیدا کردن انگیزه من از طریق او. او یکی از بزرگترین الهام بخش پس ما بچه ها بود. من همیشه تلاش می شود به عنوان خوب به عنوان او. اگر شما در حال زندگی با او را هر روز و شما اصلا احساس الهام گرفته و با انگیزه پس از آن وجود دارد این است که چیزی اشتباه است با شما.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im