کریشنا شروف را lovey-dovey تصویر با پسر Eban آدامز قلب خود را ذوب

کریشنا شروف را lovey-dovey تصویر با پسر Eban آدامز قلب خود را ذوب – سرگرمی

به روز شده: فوریه 29, 2020, 07:50 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کریشنا شروف به اشتراک گذاشته تصویر زیبا با دوست پسر Eban آدامز در Instagram رسیدگی است.

Image source: Instagram/@kishushroff

منبع تصویر: Instagram/@kishushroff

تایگر شروف خواهر کریشنا شروف است قدمت یک بازیکن حرفه ای بسکتبال به نام Eban Hyams. کریشنا برگ هیچ سنگ نمیماند که پشت به بیان عشق خود را برای او کمال و نگه می دارد های lovey-dovey تصاویر آنها را با هم در Instagram.

به تازگی یک تصویر زیبا با دوست پسر خود در Instagram رسیدگی است. در این تصویر مرغ عشق دیده می شود سرقت یک بوسه در سفر به آکواریوم. کریشنا sizzled در بالا محصول سفید و شلوار سیاه و سفید در حالی که Eban تصمیم گرفتند برای یک نگاه گاه به گاه. های تصویر کریشنا نوشت: “من مورد علاقه ماهی در دریا.”

زودتر به مناسبت روز ولنتاین, کریشنا به Instagram به اشتراک گذاشتن چند دوست داشتم تا عکس با کمال او. او نوشت: “ممنون برای شما هر روز E. @ebanhyams”

نمی کریشنا و Eban نگاه شگفت انگیز با هم ؟

کریشنا و Eban ظاهرا ملاقات کرد زمانی که سابق بود که با ابتلا به یک دوست خود و به پایان رسید تا با چت Eban خود را. صحبت کردن در مورد چگونه خانواده او گرفته به او ارتباط کریشنا به اشتراک گذاشته شده در مصاحبه “آنها دخالت نمی کنیم چقدر به آنها اعتماد كند ، خانواده و در نهایت درگیر شدن اما من می خواهم را به من زمان و نگه داشتن آن در بین ما در حال حاضر است.”

حرفه ای Eban علاقه مند به فیلمهای ورزشی و ساخت موسیقی خود را از جمله رپ و R&B. او مشغول به کار در پروژه های در لس آنجلس و استرالیا است. وقتی پرسید که آیا آنها در حال برنامه ریزی برای دریافت hitched در هر زمان به زودی کریشنا می گوید که آنها در حال لذت بردن از هر شرکت دیگر در حال حاضر در حال حاضر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im