خرید رپورتاژ

کریشنا شروف را دوست داشت تا عکس ها با کمال Eban Hyams نباید از دست رفته! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 14, 2020, 12:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کریشنا شروف به اشتراک گذاشته شده چند تا عکس از خودش با دوست پسر Eban Hyams در روز ولنتاین و آنها بیش از حد با ارزش!

Krishna Shroff with boyfriend Eban Hyams. Picture/Krishna Shroff's Instagram account

کریشنا شروف با پسر Eban Hyams. عکس/کریشنا شروف را Instagram account

تایگر شروف خواهر کریشنا شده است قدمت بازیکن حرفه ای بسکتبال Eban Hyams پس از مدتی در حال حاضر. هر دو کریشنا به نام عاشقانه به Kishu و Eban هستند علاقه مندان به تناسب اندام و باید چندین منافع مشترک. امروز به مناسبت روز ولنتاین, کریشنا به Instagram به اشتراک گذاشتن چند دوست داشتم تا عکس با کمال او. او نوشت: “ممنون برای شما هر روز E. @ebanhyams”

نمی کریشنا و Eban نگاه شگفت انگیز با هم ؟ این زوج در حال حاضر در سیدنی استرالیا و به نظر می رسد داشتن تعداد زیادی از سرگرم کننده در این شهرستان است.

Eban هم مشترک برخی از عکس ها با کریشنا و نوشت: “هر روز با شما احساس مانند روز ولنتاین. پر برکت برای شما در زندگی من Kishu.”

کریشنا و Eban ظاهرا ملاقات کرد زمانی که سابق بود که با ابتلا به یک دوست خود و به پایان رسید تا با چت Eban خود را. صحبت کردن در مورد چگونه خانواده او گرفته به او ارتباط کریشنا به اشتراک گذاشته شده در مصاحبه “آنها دخالت نمی کنیم چقدر به آنها اعتماد كند ، خانواده و در نهایت درگیر شدن اما من می خواهم را به من زمان و نگه داشتن آن در بین ما در حال حاضر است.”

حرفه ای Eban علاقه مند به فیلمهای ورزشی و ساخت موسیقی خود را از جمله رپ و R&B. او مشغول به کار در پروژه های در لس آنجلس و استرالیا است. وقتی پرسید که آیا آنها در حال برنامه ریزی برای دریافت hitched در هر زمان به زودی کریشنا می گوید که آنها در حال لذت بردن از هر شرکت دیگر در حال حاضر در حال حاضر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su