بازگشت در ماه مارس ، خواهر و برادر ارشد ، کارداشیان خندق نشان می دهد ، خواستار محیط فیلمبرداری خود را ‘سمی’

Pic courtesy/Kris Jenner's Instagram account

عکس حسن نیت ارائه میدهد / حساب اینستاگرام کریس جنر

تماس برای پایان دادن به ضربه E! واقعیت نشان می دهد ‘نگه داشتن با کارداشیان’ گزارش شده توسط کریس جنر پس از دختران کیم کارداشیان و کایلی جنر تهدید به ترک نشان می دهد ساخته شده است.

به گزارش صفحه شش، خانواده به عنوان یک کل فکر راه رفتن برای ماه ها، اما یک بار هر دو کیم و کایلی تصمیم به بیرون کشیدن از سریال، مادرسالار خانواده 64 ساله تصمیم به کشیدن پلاگین به طور کامل، یک منبع به سان گفت.

این منبع ادعا کرد: «این خانواده ماه هاست که در یک بحث جاری بر سر آینده این نمایش قفل شده اند. کیم تمام درام را با کانیه وست در جریان است. او از قرار دادن هر چیزی شخصی در این نمایش خودداری می کند و پیدا کردن زمان برای فیلم برداری از نمایش برای کیم به طور فزاینده ای دشوار است.»

همانطور که برای کایلی، گزارش شده است که 23 ساله احساس می کند که اگر او به اندازه کافی پول نقد از طریق چندین سرمایه گذاری کسب و کار خود را به دست آورده است، و دیگر مایل به قربانی کردن حریم خصوصی خود را برای چک حقوق است.

این منبع افزود: کایلی میلیاردها دلار از طریق خط آرایش و تایید محصول خود می کند. او به نمایش نیاز ندارد و مانند کندال همیشه با شهرت و قرار گرفتن در کانون توجه دست به گریبان بوده است. فیلمبرداری این نمایش به معنای نیاز به همراه خانواده اش در لس آنجلس بود، حالا آزاد است که در تعطیلات پرواز کند، یا تراویس اسکات را در تور بعدی اش دنبال کند.»

در ماه مارس، خواهر و برادر ارشد، باشگاه فوتبال کارداشیان خندق نشان می دهد، خواستار محیط فیلمبرداری خود را ‘سمی’. باشگاه کارداشیان و اسکات Disick گزارش شده است که تنها اعضای بازیگران ناراحت از لغو، با کریس به تازگی به اشتراک گذاری است که ‘خوب آمریکایی’ بنیانگذار باشگاه فوتبال شده است گریه بیش از اخبار برای روز.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه