کوین دابسون که سرباز سابق ارتش و رهبر راه آهن لانگ آیلند بود، کار بازیگری خود را از اواخر دهه ۱۹۶۰ آغاز کرد.

Kevin Dobson. Pic/Getty Images

کوين دابسون پیک / گتی تصاویر

کوین دابسون، بازیگری که بیشتر به خاطر نقش های بازیگرانش در سی بی اس شناخته می شود، ‘کوجک’ و ‘فرود گره ها’ را نشان می دهد، روز یکشنبه درگذشت. اون 77 سالش بود به گزارش واریتی، شورای کهنه سربازان متحد شهرستان سن خواکین بعد از ظهر دوشنبه مرگ دابسون را اعلام کرد. او به عنوان رئیس سابق این سازمان خدمت کرد.

دابسون که سرباز سابق ارتش و رهبر راه آهن لانگ آیلند بود، کار بازیگری خود را از اواخر دهه ۱۹۶۰ آغاز کرد. او برای اولین بار در نشان می دهد مانند ‘یک زندگی برای زندگی ظاهر شد،’ ‘پزشکان،’ ‘جوخه وزارت دفاع،’ ‘اضطراری!’ و ‘کانن. اولین نقش اصلی او در ‘کوجک’ آمد، جایی که او نقش کارآگاه بابی کروکر، ستاره مقابل تلی ساوالاس را به عنوان ستوان تو کوجک بازی کرد. این نمایش از سال ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۸ به مدت پنج فصل از شبکه سی بی اس پخش شد و دابسون دوباره با بازیگران فیلم تلویزیونی ‘کوجک: همیشه چیزی است’ در سال ۱۹۹۰ متحد شد. همانطور که در هر تنوع، در طول فصل چهارم خود را در سال 1982–Dobson بازیگران اپرا صابون نخست وقت ‘گره فرود’ پیوست.

او نقش ماریون پاتریک ‘ماک’ مک کنزی، علاقه عشقی و در نهایت شوهر شخصیت ستاره میشل لی کارن مک کنزی را بازی کرد. او تا زمان لغو آن در سال ۱۹۹۳ پس از ۱۴ فصل عضو اصلی بازیگران این سریال بود. او و بازیگران دوباره برای یک مینی سریال به نام ‘فرود گره ها: بازگشت به کول-دو-ساک’ در سال ۱۹۹۷ متحد شدند. او به خاطر نقشش پنج جایزه Soap Opera Digest را در طول دوران حرفه ای خود به دست آورد. او در چندین اپرای صابون دیگر مانند ‘جسور و زیبا’ به عنوان قاضی دوین اونز از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ و ‘روزهای زندگی ما’ در نقش میکی هورتون در سال ۲۰۰۸ ظاهر شد. اعتبارات دیگر او شامل ‘خانه دروغ،’ ‘هاوایی پنج-0’ و ‘مدیریت خشم’ بود. دابسون توسط همسرش سوزان و سه فرزندشان زنده می ماند.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه