کداک دریافت وام های فدرال برای تقویت و آمریکا تولید مواد مخدر عرضه

کداک دریافت وام های فدرال برای تقویت ما-تولید عرضه مواد مخدر – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 30, 2020, 10:27 IST | AP | واشنگتن

کداک دارو را بحرانی مواد دارویی شناسایی شده اند که به عنوان ضروری است اما باید برگشته به مزمن ملی کمبود به عنوان تعریف شده توسط سازمان غذا و دارو

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

ایستمن کداک دریافت وام های فدرال از دلار 765 میلیون دلار برای کمک به کاهش اتکا به کشورهای دیگر برای مواد تشکیل دهنده در داروهای ژنریک ایران, توافق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد سه شنبه به عنوان دستیابی به موفقیت در آوردن بیشتر دارویی تولید به ایالات متحده است.

کداک دارو را بحرانی مواد دارویی شناسایی شده اند که به عنوان ضروری است اما باید برگشته به مزمن ملی کمبود به عنوان تعریف شده توسط سازمان غذا و دارو.

دولت وام کمک خواهد کرد که حمایت از هزینه های راه اندازی نیاز به repurpose و گسترش کداک امکانات موجود در روچستر, نیویورک و سنت پل ،

Kodak واحد خواهد شد که ظرفیت تولید تا 25 درصد از مواد اولیهی مورد نیاز برای ساخت داروهای ژنریک در ایالات متحده نسبت ناروا گفت.

“ما هرگز نباید متکی به یک کشور خارجی برای امریکا پزشکی و یا دیگر نیازهای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است.

سهام از یک بار عکاسی غول مستقر در روچستر بیش از سه برابر در این اطلاعیه توسط ایالات متحده برای توسعه بین المللی سرمایه گذاری پارسیان

کداک دارای شاخه به جبران مقیاس بزرگ از دست دادن آن فیلم کسب و کار. آدم Boehler که سران ارتش اسرائیل گفت که او آموخته است که این شرکت علاقه مند به ایجاد یک استارت آپ است که می تواند عرضه مواد لازم برای داروسازی.

‘اگر شما نگاهی به مواد مخدر از 90 درصد از مواد مخدر است که ما امروز در حال generics و آنها تقریبا در تمام ساخته شده در خارج از کشور,’ Boehler گفت: در یک مصاحبه با CNBC. “غالب تولید کننده مواد تشکیل دهنده برای generics چین است و شماره 2 هند است. و بنابراین ما گفت: اگر ما در حال رفتن به دوباره به ساحل آورد و همه چیز به عقب و ما در حال رفتن به ایمنی و امنیت به جلو رفتن ما نیاز به تغییر آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کداک ‘یکی از برندهای بزرگ در جهان” و افزود که “پس از آن مردم رفت و دیجیتال و کداک را دنبال نمی کند.” او گفت: این شرکت در حال حاضر با استخدام برخی از بهترین افراد در جهان” برای آن سرمایه گذاری جدید.

در یک بیانیه ارتش اسرائیل گفت که پس از آن به طور کامل عملیاتی کداک دارو را پشتیبانی 360 شغل مستقیم و اضافی از 1200 به طور غیر مستقیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب در انتخابات ریاست جمهوری, حزب دموکرات, جو بایدن, شده است, نقد و تهمت و دولت برای فشار بیشتر شرکت ها به تولید هواکش و دیگر انتقادی پزشکی و تجهیزات حفاظتی در طی شیوع ویروس تحت دفاع تولید عمل می کنند.

این قانون به رئیس جمهور اورژانس قدرت را به طیف وسیعی از گزینه ها از جمله اولویت بندی سفارشات از دولت فدرال و همچنین ارائه وام.

خواه رئیس جمهور مقابله که استفاده او از قدرت شده است به اندازه کافی موثر برای صرفه جویی در زندگی “از بین بردن موانع در زنجیره تامین است.” او گفت: این 33rd زمان او تا به استناد دفاع تولید عمل می کنند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید