KL Rahul سهام عکس در صورت: شما می توانید بگویید من لبخند بر لب ؟

KL Rahul سهام عکس در صورت: شما می توانید بگویید من لبخند بر لب ؟ – ورزش

منتشر شده در تاریخ: Jul 31, 2020, 12:56 IST | سرپرستان | بمبئی

پس از او به اشتراک گذاشته شده خود را مستند, عکس, KL Rahul را به هم تیمی های زمان به Instagram بلافاصله به اظهار نظر در مورد آن!

Picture Courtesy/ KL Rahul Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ KL Rahul Instagram

هند رودخانه K. L. Rahul در زمان به رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه برای ارسال یک عکس از او با پوشیدن یک ماسک است که هنجار این روزها در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

Rahul شد دارای گونه های برامده در عنوان همراه با پست در Instagram به او نوشت: “شما می توانید بگویید من لبخند بر لب؟”. نگاهی به پست زیر.

KL Rahul را به هم تیمی های زمان به Instagram بلافاصله به اظهار نظر در عکس. Suryakumar Yadav به سادگی نوشت: ‘mmmm’ با یک شکلک تعجب در حالی که Shreyas Gopal نوشت: “قطعا نه لبخند” با خنده از emoji.

به این دوست نزدیک و هند همه طفیلی Hardik Pandya پاسخ داد: “شما در حال لبخند زدن همیشه از قلب تا چهره لبخند naie ho toh bhi chalta hai (پس از آن مهم نیست اگر هیچ لبخند بر روی صورت خود).”

Hardik و Homan Stankovic برکت شد با یک نوزاد پسر پیش از آن در روز 26 ساله اعلام کرد که از طریق رسانه های اجتماعی اداره کند.

او Twitter و Instagram پست بخوانید: “ما خوش شانس با ما نوزاد پسر.” آن نوشته شده بود با تصویر نوزاد دست. تحویل اتفاق افتاده در وادودارا.

این دو قبلا اعلام کرده ممکن است که آنها انتظار داشتند که یک سوم از اعضای خانواده خود را. سریع به جلو چند ماه و آنها مشترک خبر خوب خود را با طرفداران و پیروان در رسانه های اجتماعی با عکس خود را تازه متولد.

ماه گذشته نخست وزیر استرالیا رودخانه استیو اسمیت گفته بود Rahul هندی رودخانه است که او را تحت تاثیر قرار است.

اسمیت بود پاسخ دادن به طرفداران خود در Instagram و وقتی پرسیده شد که در مورد آن بازیکن او را تحت تاثیر قرار ترین ace رودخانه گفت: “KL Rahul. بازیکن بسیار خوب!”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید