Kirti Kulhari پشت در استودیو; شروع می شود و دوبله برای فیلم بعدی او

Kirti Kulhari پشت در استودیو; شروع می شود و دوبله برای فیلم بعدی او – سرگرمی

به روز شده: Jun 19, 2020, 13:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

چهار عکس های بیشتر لطفا! بازیگر نقش نوازنده در این فیلم در سینماهای کی کی منون.

Kirti Kulhari

Kirti Kulhari

Kirti Kulhari است که در میان چند بالیوود قوم که پشت در محل کار است. او آغاز شده و دوبله برای راج سینگ Chaudhary Shaadistan (آزمایشی عنوان) در ایران استودیو.

چهار عکس های بیشتر لطفا! بازیگر نقش نوازنده در این فیلم در سینماهای کی کی منون. “شما حس شادی هنگامی که شما به نام به دوبله. به این معنی که این پروژه در مراحل پایانی است و به زودی خواهد شد می گوید:” Kulhari بود که در گذشته دیده می شود بر روی صفحه نمایش بزرگ در ماموریت منگل (2019) و Uri: جراحی اعتصاب (2019).

در طول مستند, Kirti صرف وقت خود را bingeing در برخی از کیفیت محتوای آنلاین. وقتی پرسیده شد که در مورد او باید در لیست او گفت: اواسط روز “وجود دارد یک فیلم مستند در Netflix بکشد به نام دختران از سرنوشت. این است که در کارناتاکا مدرسه به نام Shantibhavan و حول چیزهایی که آنها را به آموزش کودکان محروم.”

برخی از مطالب دیگر او افتاد تا در طول مستند شد سیاره ما به وحشی و Netflix’ آشپز جدول.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im