خرید رپورتاژ

Kiren Rijiju سفارشات پرس و جو به پاکستان سفر توسط بازیکنان کبدی – ورزشی

به روز شده: فوریه 12, 2020, 10:45 IST | PTI | دهلی نو

هند المپیک انجمن (IOA) در روز دوشنبه گفت: این تحریم نیست هر کبدی تیم را در سفر به پاکستان برای مسابقات

Kiren Rijiju

Kiren Rijiju

دهلی نو: ورزشی وزارت در نظر پرس و جو به یک “غیر مجاز” تیم هند مشارکت در یک دایره به سبک جام جهانی در پاکستان است که لگد کردن یک طوفان است. بازیکنان تخمین زده می شود 45 در تعداد و همراه با یک گروه از برخی از 12 مقامات و مربیان در کشور همسایه بدون اجازه رسمی و یا ترخیص کالا از گمرک, با توجه به وزارت. ورزشی وزارت منبع گفت PTI که “وزیر (Kiren Rijiju) تنظیم شده است شروع به پرس و جو.”
“هر رشته ای اقدام شروع خواهد شد تنها پس از این بازیکنان هستند” گفت: یکی دیگر از منبع.

دایره کبدی است که کمی متفاوت از استاندارد کبدی است که بخشی از بازی های آسیایی. در حالی که فرمت استاندارد دارای هفت بازیکن زیر 80 کیلوگرم وزن در هر طرف دایره کبدی ویژگی های هشت بدون هیچ گونه محدودیت وزن و در این زمینه از بازی یک دایره است. وجود دارد مشکل بیشتر در فروشگاه برای محاصره ملی کبدی فدراسیون به عنوان دو نفر — K P رائو و M V Prasaad ببو — ثبت یک حکم دادخواست در دادگاه عالی دهلی نو خواستار یک نوبت به پرس و جو به “اتهام رسوایی و عملکرد AKFI در” منابع ادعا.

هند المپیک انجمن (IOA) در روز دوشنبه گفت: این تحریم نیست هر کبدی تیم را در سفر به پاکستان برای مسابقات. مشروط از هند رسیده لاهور در روز شنبه از طریق مرز Wagah برای شرکت در مسابقات قهرمانی. تصاویر و فیلم هایی از سرخپوستان ورود در لاهور ظاهر شده اند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی, لگد زدن یک طوفان. در روز سه شنبه بین المللی فدراسیون کبدی (IKF) رئیس جمهور Janardhan سینگ Gehlot گفت: این مسابقات است نه به رسمیت شناخته شده توسط apex بدن.

“یه farzi مسابقات hein, farzi بازیکنان شرکت kar راه hein (این یک نامعتبر مسابقات که در آن بازیکنان که به رسمیت شناخته نشده جهان بدن شرکت دارند),” Gehlot گفت. “این کشورها در نظر گرفتن بخشی در این دایره Word Cup در پاکستان می گویند استرالیا یا کانادا هستند و نه وابسته به فدراسیون بین المللی. دایره کبدی است در این کشورها پس از این farzi (به رسمیت شناخته نشده) بازیکنان به نمایندگی از این کشورها است,” او گفت:. در بخشی مدیر AKFI عدالت (Retd) S P Garg نیز گفت که ملی بدن آیا روشن نیست هر تیم.

پرسش نیز مطرح شده درباره نقش پنجاب کبدی انجمن (PKA) به عنوان مقامات و تقریبا تمام بازیکنان شرکت کننده در این مسابقات هستند و وابسته به دولت آن را ندارد “اقتدار” برای روشن شدن یک تیم خود را برای مسابقات بین المللی است. لیست بلبرینگ نام مقامات و بازیکنان امضا شده توسط PKA جمهور Sikander سینگ Maluka. منابع گفت که AKFI و PKA هستند “با هم” در مورد این مسئله که دیدم یک پیچ و تاب و جدید هنگامی که پاکستان تازه کار, دایره فدراسیون کبدی (PACKF) ادعا کرد که بسیاری از هندی بازیکن شد و رقابت برای تیم های شرکت کننده دیگر کشورها مانند استرالیا و انگلستان و کانادا است.

“اگر پاکستان در حال حاضر ادعا می کنند که این یک رسمی جام جهانی پس چطور است که هند بازیکنان در حال حاضر برای کشورهای مختلف است که از یک لیست است که ما باید” یک منبع گفت: پاکستان یک نسخه “تظاهر”. در ضمن یک نامه از Gehlot اعطای تصویب به ادامه مسابقات در پاکستان در ظرفیت خود را به عنوان IKF رئیس جمهور پدید آمده است. نامه فرستاده شده به پاکستان فدراسیون کبدی رئیس جمهور محمد سرور رعنا.

خواسته در مورد آن Gehlot گفت: “پاکستان فدراسیون با ارسال نامه ای درخواست برای تصویب به میزبان مسابقات و IKF آن را اعطا و من به تایید من به عنوان رئیس جمهور. وجود دارد هیچ چیز اشتباه در آن است.

“اگر یکی از اعضای ما می خواستم به میزبان مسابقات ما می توانید آن را. چگونه ما می دانیم که این نوع از مسائل اتفاقی خواهد افتاد؟”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su