قوم و خویش از COVID-19 قربانی پلیس می توانید اقامت در کارکنان چهارم: ماهاراشترا دولت

قوم و خویش از COVID-19 قربانی پلیس می توانید اقامت در کارکنان چهارم: ماهاراشترا دولت – اخبار

به روز شده: Jun 26, 2020, 15:51 IST | Faizan خان | بمبئی

آنیل Deshmukh گفت 4,516 پرسنل پلیس باید آزمایش مثبت برای COVID-19. از این 3,444 بهبود و 57 را در برابر ویروس

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

در امداد رسانی به, Maharashtra پلیس دولت اجازه خانواده از پلیس که فوت کرده اند با توجه به COVID-19 به ادامه زندگی در این مقام چهارم تا تاریخ بازنشستگی. اعلام شده توسط دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh در صبح روز جمعه.

“در گذشته سه ماه ماهاراشترا پلیس مبارزه کرده اند همه گیر روز و شب برای اطمینان از ایمنی شهروندان است. خانواده خود را لازم نیست به نگرانی در مورد که در آن به زندگی می کنند که دولت تصمیم گرفته است که به آنها اجازه ماندن در این مقام چهارم تا سن بازنشستگی از مرحوم پلیس” Deshmukh, گفت:, و اضافه کرد که دولت قبلا اعلام کرده Rs 65 لاخ جبران.

صفحه اصلی وزیر گفت که 4,516 پرسنل پلیس باید آزمایش مثبت برای COVID-19. از این 3,444 بهبود و 57 را در برابر ویروس.

این تصمیم توسط دولت شده است و مورد استقبال مقامات پلیس. “افسران پلیس و کارکنان نگران بودند در مورد خانواده خود را در حالی که انجام وظایف خود است. چنین تصمیم گیری های دولت را نه تنها تقویت روحیه خود را, اما همچنین کمک به آنها برای انجام وظایف خود را بدون هیچ گونه ترس” ارشد IPS افسر گفت: اواسط روز است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK