Kiccha Sudeepa و پریا Sudeepa: داستان خشن-تکه و آشتی

Kiccha Sudeepa و پریا Sudeepa: داستان خشن-تکه و آشتی – سرگرمی

انتشار: May 28, 2020, 12:05 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ازدواج Kiccha Sudeepa و پریا Sudeepa رفته از طریق سهم خود را از یو پی اس و فراز و جاده ها که منجر به خشن-پچ ممکن است به نوبه خود نسبت به امکان آشتی!

Picture Courtesy: Instagram Account/Priya Sudeepa Fan-Club

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram Account/پریا Sudeepa Fan-Club

ازدواج ممکن است ساخته شده در بهشت اما باید از طریق تلاش و تست بار بر روی زمین است. یک چنین ازدواج از کانادا ستاره Kiccha Sudeepa و پریا Sudeepa. دو گره خورده است گره در اکتبر 18, 2001 و بازیگر طرفداران نمی تواند نگه دارید و آرام که در آن نقطه از زمان. اما همانطور که همه ازدواج خود را ببینید و فراز و ایشان هیچ تفاوتی ندارد.

14 سال بعد در سال 2015 زن و شوهر متقابلا برای ثبت طلاق اما هیچ یک از احزاب تبدیل شده تا برای رسیدگی. یک امکان آشتی در کارت ؟ آن زمان برای آنها را به ازدواج خود فرصت دیگری? بله! اما این بازیگر اعتراف کرد که او چگونه اشتباه و نمی تواند یک پدر خوب یا شوهر خوب در مصاحبه با بنگلور آینه. و در مصاحبه با Silverscreen هندگفت: “دختر من است تمام زندگی من است. او را مانند اشعه آفتاب در زندگی من است. خالص خیره کننده و بسیار مهم برای من است.”

به نظر می رسد آنها نمی خواهد بخشی از راه است و به نظر می رسد یک قطعه از خبر بزرگ برای طرفداران خود را. در واقع آنها هر دو جشن سالگرد عروسی خود را در Bigg Boss (کانادا) خانه و آن ملاقات با یک واکنش فوق العاده. ما امیدواریم که آنها همچنان با هم ماندن و خوشحال می شود و می افتد و شوهر آنها همیشه شد!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net