Khushi کاپور: به نظر نمی آید مانند مادر و خواهر من تا مردم سرگرم کننده ساخته شده از من

Khushi کاپور: به نظر نمی آید مانند مادر و خواهر من تا مردم سرگرم کننده ساخته شده از من – سرگرمی

به روز شده: مارس 18, 2020, 08:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Khushi کاپور باز می شود تا چگونه شاد و نامطلوب جهان از رسانه های اجتماعی می باشد که هر دو ضعف و حقارت با نظرات و مردم چگونه سرگرم کننده ساخته شده از او چرا که او شبیه نیست او شايد مادر و خواهر Janhvi کاپور!

Picture Courtesy: Instagram Account/Khushi Kapoor Fan-Club

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram Account/Khushi Kapoor Fan-Club

Khushi کاپور واقعا زرق و برق دار و مردم دوست دارم برای دیدن نوشته ها و فیلم ها در Instagram گاهی اوقات با پدر بونی کاپور و گاهی اوقات با خواهر Janhvi کاپور. فیلم های خود را با هم در رسانه های اجتماعی یک شورش. و آمدن به رسانه های اجتماعی این است که یک جهان است که می تواند کاملا غرق شما در آن مسری طبیعت است. و آن را پایمال و deject شما در عرض چند ثانیه. و Khushi رفته از طریق همان.

در آنچه که یک راه جدید برای تعامل با افراد از طریق مصاحبه چیزی جذاب است kickstarted در Instagram به نام قرنطینه نوار که در آن بازیگران برای یک دوره کوتاه نشت لوبیا در افکار و تاریخی ، Khushi همین و به عنوان تصویری که شامل چندین مونتاژهای از لحظات خود را از دوران کودکی به آنهایی که اخیر صحبت از عطریست با رسانه های اجتماعی دوست داشتنی و نفرت نظرات و چرا مردم ساخته شده سرگرم کننده از او.

با هم نگاهی به آن حق در اینجا:

او برای اولین بار گفت: “من فکر نمی کنم من فرد می شود و در عین حال, اما من قطعا فکر می کنم من در حال رشد است. آن را بسیار پرارزش برای دیدن مردم نشان دهد و خیلی قدردانی نسبت به من وقتی که من حتی انجام هر چیزی را به آن را سزاوار است. من قدرت را به شخص دیگری خوشحال آن را فقط باعث می شود این بیشتر از همه به ارزش آن است.”

او سپس به صحبت در مورد نفرت نظرات او بود که متاسفانه در معرض. صحبت کردن در مورد آن این است که آنچه که او تا به حال به می گویند: “من فقط می خواهم مردم بدانند که من یک شخص واقعی است. من واقعا نمی دانم که چگونه به آن رسیدگی بنابراین من اعتماد به نفس مسائل و ناامنی ناشی از آن است.” و در نهایت او صحبت کرد در مورد اینکه چرا مردم استفاده می شود به را سرگرم کننده از او. آن را به حال یک اتصال با شايد و خواهر Janhvi کاپور.

او گفت: “من به نظر نمی آید مثل مادر من و من به نظر نمی آید مانند خواهر و بنابراین گاهی اوقات مردم به نقطه ای که در خارج و سرگرم کننده را از من است. من سالم مورد آن در برخی از نقطه و آن را تحت تاثیر قرار راه من می خوردن و راه من خواهد لباس.”

او به وضوح با بهره گیری از زیر را از خود و با تشکر از Janhvi و پدر خود بونی کاپور مکرر از سفر به نیویورک به ملاقات ما را از دیدن چنین تصاویر شگفت انگیز از خانواده در رسانه های اجتماعی. ممکن است آن روز دوباره به زودی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>