Khloe Kardashian مطمئن نیستید در مورد تمایل تریستان تامپسون به او دهنده اسپرم

Khloe Kardashian مطمئن نیستید در مورد تمایل تریستان تامپسون به او دهنده اسپرم – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 14:46 IST | یک خبرنگار | بمبئی

Khloe است که نگران آینده و گفت: این احتمال وجود دارد که او تغییر ذهن خود را و می خواهد به یک کودک با او شریک جدید به جای رفتن برای تریستان

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

آمریکا واقعیت تلویزیون ستاره Khloe Kardashian, که, دختر, درست, دو, با, بسکتبال, بازیکن سابق شریک تریستان تامپسون می خواهد به بچه ها بیشتر است. اما او مطمئن نیستید اگر او می خواهد تریستان به او دهنده اسپرم.

صحبت کردن در یک پیش نمایش از E! واقعیت نشان می دهد Keeping Up With The Kardashians, Khloe گفت: “من مصرف هورمون تزریق حدود پنج روز و فرایند تزریق شده است خوب است. دکتر هوانگ بود گفت: این جایزه از جنین است که شما را به دیدن آنچه که هستند خود را قوی تر جنین که سالم هستند شما در حال حاضر می دانیم که همه با مخلوط کردن آنها را با اسپرم. که من یک اهداکننده اسپرم.”
اما Khloe است که نگران آینده و گفت: این احتمال وجود دارد که او تغییر ذهن خود را و می خواهد به یک کودک با او شریک جدید به جای رفتن برای تریستان.

Tristan and True Thompson
تریستان و درست تامپسون

“شما هرگز نمی دانید اگر در سه سال من به کسی و گفتم:” شما می دانید چه ؟ من نمی خواهم که. این عجیب و غریب به دلیل تریستان و من ما هم نیست. من نمی دانم که راه را برای رفتن,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru