Khloe Kardashian, تریستان تامپسون در حال گرفتن نزدیک در مستند


Khloe and Cleveland Cavaliers ستاره بازیکن تریستان که شروع به دوستیابی در سال 2016 شکست در فوریه 2019 پس از آن پدید آمده است که این بازیکن بسکتبال تا به حال فریب خورده او را با خواهرش کایلی Jenner دوست, Jordyn جنگل.

Khloe Kardashian, Tristan Thompson

Khloe Kardashian, تریستان تامپسون

ایالات متحده آمریکا واقعیت تلویزیون ستاره Khloe Kardashian و او NBA ستاره سابق عاشق تریستان تامپسون در حال گزارش گرفتن یک بار دیگر در حالی که صرف وقت با هم در مستند با دختر خود درست است ،

با توجه به ایالات متحده آمریکا, سرگرمی, امشب, Khloe و تریستان خوشحال هستند به “مجدد” و “لذت بردن از لحظات خود را با درست است.”

Khloe and Cleveland Cavaliers ستاره بازیکن تریستان که شروع به دوستیابی در سال 2016 شکست در فوریه 2019 پس از آن پدید آمده است که این بازیکن بسکتبال تا به حال فریب خورده او را با خواهرش کایلی Jenner دوست, Jordyn جنگل. اما یک سال بعد در حال حاضر به نظر می رسد که زن و شوهر در یک فضای خوب و relishing خود شرکت-مسئولیت پدر و مادر.

برخی از زن و شوهر و دوستان و حتی بر این باورند که آنها ممکن است با هم دوباره به خاطر دختر کوچک خود را.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de