Kharghar دیدم طولانی مواد غذایی صف خالی پارک در میان مستند

Kharghar دیدم طولانی مواد غذایی صف خالی پارک در میان مستند – اخبار

به روز شده: May 24, 2020, 16:39 IST | Vinod Kumar منون | Navi Mumbai

مردم جرأت از خانه های خود در صبح روز سه شنبه دیده می شد ایستاده در صف برای مواد غذایی بدون حفظ اجباری سه فوت فاصله برای جلوگیری از تماس های اجتماعی در حالی که پارک عینک خلوت نگاه

A large queue amidst social distance directive from the state government to curb spread of COVID-19 illness at Kharghar on Tuesday morning. Picture/Vinod Kumar Menon

یک صف بزرگ در میان فاصله اجتماعی بخشنامه از دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری در Kharghar صبح روز سه شنبه. عکس/Vinod Kumar منون

این Kharghar در نهایت پلیس مجبور به استفاده از سیستم آدرس عمومی برای یادآوری مردم در مورد بخش 144 اعمال شده در دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری همه گیر. تعداد زیادی از جرأت از خانه های خود در صبح روز سه شنبه دیده می شد ایستاده در یک صف بدون حفظ اجباری سه فوت فاصله برای جلوگیری از تماس های اجتماعی.

“ما شده اند در صف ایستاده از صبح به ما آموخته است که وجود دارد نمی تواند تامین میوه ها و سبزیجات, با شروع چهارشنبه. ما به اتکای تازه در بخش 19 و مورد استقبال قرار گرفت توسط یک صف طولانی است. در حالی که آنها اطمینان می داد که تنها چهار تا پنج نفر وارد مغازه در یک زمان صف خارج شد و تنها شدن طولانی تر و طولانی تر گفت:” راجیو Tyagi یک ساکن محلی.

جالب, صحنه بسیار مشابه در تقریبا در هر گوشه و گوشه ای که در آن مواد غذایی و لبنی مغازه ها باز بودند جدا از شیمیدان ها ، این بر خلاف وزوز Kharghar به خصوص در اطراف ISKCON و پارک مرکزی است که معمولا تعداد زیادی از صبح واکر و جاگر امروز تا به حال تیره و تار و به سختی چند نفر که نمی خواهید به دست خود را معمول است.

“پارک مرکزی شده است بسته برای آخرین بار تقریبا یک هفته باقی خواهد ماند و بسته برای عموم تا 31 مارس است. ما استفاده می شود به راه رفتن در اطراف مرز از پارک مرکزی اما بسیاری از افراد مسن را متوقف کرده اند در آینده حتی برای خود پیاده روی صبح. حدود هفت تا هشت باغ های عمومی در حال قفل شده است به دلیل که حتی مردم در حال جمع آوری برای خنده و جلسات یوگا” گفت: Pradeep Inamdar (65) یکی از بخش 19, که همچنین معاون رئیس جمهور از بخش 19 ساکنان انجمن و ALM.

گرم Vikas Bhavan در Kharghar است که تعیین قرنطینه مرکز پنول شهرداری شرکت کرده بود پرسنل پلیس مستقر به عنوان مرکز حدود 12 تازه موارد مشکوک از COVID 19 تحت قرنطینه. دسته اول از 15 ورزشکاران از پنول که در بازگشت از دبی و قرار داده شد تحت اجباری قرنطینه مرخص شدهاند و پس از آنها آزمایش منفی برای بار دوم به گفته یک مقام ارشد از PMC.

جالب روستاییان محلی که معمولا دیده می شود فروش سبزیجات است که آنها را از تهیه یا Raigad بازار پنول یا از مزارع خود به طور مستقیم نمی شد و اجازه فروش خود را به تولید, توسط محلی PMC کارکنان.

تاتا بیمارستان در Kharghar تقریبا متوقف OPD و حتی شیمی درمانی و رادیوتراپی برای بیماران تعداد به شدت پایین آمده است. همچنین به طور منظم حمل و نقل بيماران از Kharghar به پارل نیز بوده است را در خود نگه دارد با توجه به COVID 19 خطر و بخش 144 که در حال حاضر اعمال شده است.

در حالی که گلف همچنان بسته به صورت منظم گلف بازان دروازه اصلی باز است و تنها برای مردم محلی برای قدم زدن خارجی ها مجاز به ورود در اشاره به یک گارد امنیتی مستقر در دروازه اصلی است.

و چند کیلومتر دور است Taloja زندان مرکزی که در آن بسیاری از undertrial زندانیان از جمله Yes بنیانگذار بانک رئیس رعنا کاپور نیز منتقل شده است به تازگی از آرتور جاده زندان است. این زندان که شاهد تعداد زیادی از پلیس اسکورت خودروهای پارک شده در خارج از محوطه زندان به حمل و نقل undertrial زندانیان به جلسات و دادگاه دیگر در داخل و اطراف بمبئی ناوی بمبئی و تانه را متوقف کرده اند این خدمات به عنوان بسیاری از دادگاه ها یا مصرف بسیار ضروری و موارد مهم و یا به تعویق افتاد جلسات.

زندان های رسمی که نمیخواستند فاش شود تایید کرد و گفت: “حتی تعدادی از بازدید کنندگان از آمدن به دیدار بستگان خود را تسلیم داخل زندان محدود شده است و تعداد بسیار کمی تبدیل شده است. این نیز به دلیل وجود دارد هیچ حالت از حمل و نقل برای کسانی که از بمبئی و تانه به دیدار نسبی خود را تسلیم اینجا.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>