خالی بالی، ترسناک-کمدی، تهیه کنندگی کمال کیشور میشرا، قرار است به زودی منتشر شود، و همچنین یک خدمه سوپراستار را به نمایش می آورد.

Dhamrendra with the team of the upcoming film, Khali Bali

Dhamrendra با تیم فیلم آینده، خالی بالی

صنعت فیلم سازی هند با موفقیت مخاطبان هندی را در سراسر نسل ها با ژانرهای متعدد سرگرم کرده است. با این حال یک ژانر است که موفق به اعتصاب آکورد atleast با صنعت فیلم هندی جدا از چند پروژه به عنوان یک استثنا وحشت است. در حالی که کمدی ترسناک به عنوان یک ژانر به ندرت حتی تلاش شده است.

در زمان هایی که صنعت فیلم در حال انتخاب برای ایجاد فیلم های بودجه بزرگ تنها با دستور العمل اثبات شده و یا برای سرگرمی meagre و محتوای ماسالا، اجازه می دهد تا آن را به کسی مانند کمال کیشور میشرا به جلو و خاموش یکی از ویژه ترک. تهیه کننده هیجان زده است برای به اشتراک گذاشتن که ‘خالی بالی’, کمدی ترسناک آینده خود را تولید شده تحت بنر وان انترتینمنت فیلم آماده برای انتشار.

این فیلم نشانه اولین نوع برای او مرد اصلی سینمای هند – دارمندرا سر آن را به عنوان نشانه اولین بار او را در یک کمدی ترسناک دیده می شود. خلی بالی در این فیلم همچنین ستاره های Asrani, Kainaat Arora, Rajniesh Duggal, Rajpal Yadav, Vijay Raaj, Brijendra Kalra, Yogesh Lakhani, Ekta Jain & Yasmeen Khan. علاوه بر این، این فیلم نشانه بازگشت از شهرت Roja yester سوپراستار سال Madhoo.

بازیگران و ژانر بر هیجان اطراف پروژه برای توده ها می افزاید و انتظارات با این یکی بالا است. ما از کمال در مورد انتخاب او استعلام کردیم و اگر معتقد بود این یک خطر است و او بی درنگ پاسخ داد: «سینما تجربه ای است که خالق و خدمه تجربه ای را با تماشاگران در میان گذاشتند. می خندند، گریه می کنند و با هم لذت می برند. آزمایش از بسیاری جهات روح سینما است چرا که مخاطبان به طور دسته جمعی با زمان تکامل می یابند و سازندگان thw را نباید عقب مانده باقی گذاشت. همچنین خدمه این پروژه از تجربه hevay می بالد. ما مشتاقانه منتظر سرگرم کردن توده ها با آزادی خالی بالی هستیم.»

با این تهیه کننده امضا کردن و ما قول می دهم برای به اشتراک گذاشتن بیشتر در این مورد به محض شنیدن در مورد آن.

گرفتن در تمام آخرین اخبار جرم، ملی، بین المللی و هاتکه در اینجا. همچنین دانلود جدید اواسط روز آندروید و برنامه های iOS برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه