آهنگ دوم از آنانیا پاندای و فیلم ایشاآن خاتر خاتر با عنوان تهاس نهاس در حال حاضر بیرون است؛ يه نگاهي بنداز!

A still from the Tehas Nehas song

A still from the Tehas Nehas song

سازندگان فیلم آنانیا پاندای و ایشاآن خاتر خاتر به تازگی دومین آهنگ با عنوان تهاس نهاس را رها کرده اند. آنانیا پاندای برای در میان گذاشتن این آهنگ با طرفدارانش به اینستاگرام رفت و نوشت: «تهاس نهاس @ishaankhatter آداهایین آیسی، جیسه نیات نهین سمبلتی! Dil #TehasNehas karne, aa gaya hai yeh love wala song!”

اتمام ویدیو Tehas Nehas زیر:

[محتوای جاسازی شده]

سونگ توسط شخار راوجیانی و پراکاریتی کاکر، موسیقی تهاس نهاس توسط وشال و شخار سروده شده است و اشعار توسط کومار نوشته شده است. در این ترانه بازیگران اصلی، آنانیا پاندای و ایشان خاتر قرار دارد و با حرکت های رقص دمدمی مزاج شان صحنه را به آتش می کشید.

اولین آهنگ این فیلم که پیش Beyonce Sharma Jaayegiاز این با عنوان بیانسه شارما جایگی بود، به خاطر ترانه های نژادپرستانه اش کاملاً به شدت ترول زده شد. Netizens شروع به ترول زدن آهنگ در عرض چند دقیقه از راه اندازی آن ، بیش از آنچه که آنها احساس می کردند اشعار نژادپرستانه است. پس از دریافت فلاک زیادی، سازندگان در ابتدا تغییر املای بیانسه به بیونسه را در نظر می گیرند، اما در نهایت برای Duniya ساکن شدند. بنابراین ، بیانسه شارما Jaayegi در حال حاضر Duniya شارما Jayegi است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار