Kevin Pietersen: خاموش کردن تلفن همراه خود را در 7pm تا از خواب بیدار کردن زمان

Kevin Pietersen: خاموش کردن تلفن همراه خود را در 7pm تا از خواب بیدار کردن زمان – ورزشی

به روز شده: May 16, 2020, 11:40 IST | سرپرستان | لندن

Pietersen ذکر شده از سه چیز تلاش خود را به منظور اقامت ذهنی مناسب در طول این تلاش بار آورده شیوع رمان coronavirus

Kevin Pietersen

Kevin Pietersen

به عنوان جهان همچنان به مبارزه علیه COVID-19 گیر سابق کریکت انگلستان Kevin Pietersen آمده است با برخی از مشاوره برای مردم به منظور حفظ خود ذهنی مناسب و سالم است. در یک صدای جیر جیر Pietersen در روز جمعه ذکر شده از سه چیز تلاش خود را به منظور اقامت ذهنی مناسب در طول این تلاش بار آورده شیوع رمان coronavirus.

“تعداد زیادی از سلامت روانی چت! سعی کنید این, اگر, شما می توانید: 1. ورزش سخت برای یک ساعت در روز. 2. خاموش کردن همه اخبار در رسانه های اجتماعی و هر کسی که تبلیغ منفی. شما نمی نیاز به آن را ببینید. 3. به نوبه خود تلفن همراه خود را خاموش در 7pm تا شما دریافت” Pietersen گفت در توییتر رسمی اداره کند.

“این برای من کار می کرد,” او اضافه شده است.

زودتر سابق انگلستان کاپیتان هشدار داده بود مردم در سراسر جهان به نشستن و توجه داشته باشید که آنها نه خود جهان است و باید احترام به طبیعت است. در یک ویدیو ارسال شده در توییتر Pietersen در ماه گذشته گفت: “انعطاف پذیری است که از قدرت به سرعت بازیابی در مشکلات ما به عنوان انسان بخشی از یک انعطاف پذیر جهان میکرو و ماکرو موجودات زنده در طبیعت بی شماری دارند بین روابط است که حفظ سیاره ما سالم و دنیای مدرن ما کاربردی است. ما نمی حفره از طبیعت ما شهروندان عادی جهان بشریت است که یادآوری بیشتر از همیشه در حال حاضر که ما خود را و این سیاره است.

“درس ها و راه حل های استراحت در طبیعت و در نهایت آن را درک جهان طبیعی و طبیعت است که به ما ارائه می دهد راه حل های ما به دنبال. به عنوان ما به دنبال راه حل در شرایط بحران, اجازه دهید ما قرار نیست طبیعت در بحران, اما آن را می دهد و من امیدوارم که ما به عنوان انسان در حال مراقبت است.”

نزدیک به 3 لاخ مردم از دست داده اند و زندگی خود را در سراسر جهان با توجه به COVID-19 همه گیر و کل جهان آمده است به وقفه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de