Kevin Pietersen: به اعتقاد من لیگ 2020 اتفاق می افتد باید در ماه جولای/ آگوست

Kevin Pietersen: به اعتقاد من لیگ 2020 اتفاق می افتد باید در ژوئیه/ اوت – ورزشی

انتشار: May 06, 2020, 13:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

KP و Manjrekar صدای افکار خود را به عنوان زمانی که لیگ برتر هند 2020 فصل باید شروع و چرا

Kevin Pietersen. Pic/ AFP

Kevin Pietersen. عکس/ AFP

پیوستن کاپیتان سابق انگلستان و رودخانه Kevin Pietersen بیان افکار خود را در مورد آینده VIVO IPL 2020 در ورزش ستاره’ با نام تجاری جدید نشان می دهد کریکت متصل “بیایید می گویند ژوئیه/اوت قدیمیترین من واقعا بر این باورند که IPL باید اتفاق می افتد. من معتقدم آن است که به پا زدن شروع به فصل کریکت. من فکر می کنم هر بازیکن در سراسر جهان است که از جان گذشته برای بازی IPL. وجود دارد می تواند یک راه است که در آن به گرفتن برخی از پول را به این فرانچایز به اقتصاد با داشتن یک وضعیت که در آن شما با استفاده از شاید سه سالن است که به طور کامل بسته به طرفداران و بازیکنان هنوز هم می توانید بیرون بروید و بازی این مسابقات در 3 هفته یا 4 هفته. بنابراین آن را بیشتر فشرده مسابقات در 3 سالن که ما می دانیم امن هستند که ما می دانیم امن هستند.

Kevin Pietersen ادامه داد: “من فکر نمی کنم طرفداران نیاز به خطر انداخته و در این شرایط ، من فکر می کنم طرفداران نیاز به درک آنها نمی توانند پخش زنده بازی در حال حاضر و آنها ممکن است قادر به تماشای یک بازی زندگی می کنند برای آینده قابل پیش بینی. [اما] آنچه که شما بچه ها را در حال حاضر به تماشای بمبئی سرخپوستان v Chennai Super Kings در حال حاضر؟”

در ضمن مفسر و سابق هند رودخانه سانجی Manjrekar ابراز نیاز از داخل بدن IPL 2020 در ورزش ستاره’ با نام تجاری جدید نشان می دهد کریکت متصل “لحظه ای که ما دریافت گواهی عدم سوء پیشینه از تمام مقامات آن ماده IPL باید اتفاق می افتد تنها به دلیل آن را به پا زدن شروع به اقتصاد به دلیل هنگامی که شما صحبت در مورد IPL آن را فقط در مورد سرخپوستان بمبئی یا Dhoni یا Virat Kohli وجود دارد بسیاری از مردم که در حال ساخت امرار معاش خود را از طریق IPL”

IPL 2020 فصل برنامه ریزی شده بود برای شروع در مارس 29, 2020, اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که زده جهان است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de