کوین هارت در تصادف: در آن زمان دو هفته و نیم برای من شروع به راه رفتن دوباره بدون واکر

کوین هارت در تصادف: در آن زمان دو هفته و نیم برای من شروع به راه رفتن دوباره بدون واکر – سرگرمی

منتشر شده: مه 26, 2020, 16:18 IST | سرپرستان | لس آنجلس

کوین هارت به یاد می آورد این حادثه و میزان آن در جو روگان پادکست

Kevin Hart

کوین هارت

بازیگر و کمدین کوین هارت می گوید که او دروغ گفته در مورد میزان درد بعد از تصادف وحشتناک, سال گذشته است. هارت به یاد می آورد این حادثه و میزان آن در جو روگان پادکست, گزارش ew.com.

او در صندلی مسافر زمانی که او در یک تصادف ماشین در سال 1970 Plymouth Barracuda در لس آنجلس در تاریخ 1 سپتامبر سال گذشته است. او شکسته ستون فقرات خود را در سه مکان و تا به حال تحت عمل جراحی عمده.

کمدین کرد و گفت: “بزرگترین cry” در زندگی او پس از آمدن به خانه از بیمارستان است. “بزرگترین گریه در زندگی از روز اول که من از بیمارستان به خانه آمد چرا که من هرگز تا به حال به دیدن آن خانه دوباره. مانند وجود دارد یک گزینه از من هرگز از دیدن آن خانه دوباره. وجود دارد یک گزینه از من هرگز پیاده روی که جلوی خانه دوباره. وجود دارد یک گزینه از من هرگز از دیدن من و بچه ها دوباره,” او گفت:.

هارت احساس خوش شانس برای زنده ماندن پس از حادثه. “من دروغ گفته در بیمارستان به دلیل من نمی خواهم آنها را به می دانم که من بود چرا که من فکر می کردم که آنها gonna stop me از من اجازه ادامه سعی کنید پیاده روی,” او گفت:.

او گفت: در آن زمان او در بیمارستان به مدت هفت روز او با استفاده از واکر و تظاهر او با استفاده از پای خود را. “در آن زمان دو هفته و نیم برای او شروع به راه رفتن دوباره بدون واکر” هارت گفت:, و اضافه کرد که او باید انجام شود که تا اوایل.

“من درک که آن را بهتر از آنچه در آن است و من تا به حال پشت بند است.”

خانواده اش را دوست دارم و پشتیبانی به او کمک کرد تا در بازیابی. “پسر من دو برابر به عنوان پرستار دختر من دو برابر به عنوان پرستار (همسرم) Eniko دو برابر آن را به عنوان. برادر من آمد. این زمانی است که مراقبت در مورد آنچه مهم بود واقعا تغییر … چیزهایی که شما فکر می کنم مهم هستند شما به دنبال در اطراف در یک بیمارستان تقریبا چهار دیوار — هیچ کدام از آن s**t که شما فکر می کنم که مهم است که در آن وجود دارد. این یکی از این افراد” او گفت:.

پیش از آن در مصاحبه با سرپرستان هارت به اشتراک گذاشته است که او در بر داشت یک معنای جدید به زندگی پس از تصادف وحشتناک,. بازیگر و کمدین گفت که او متوجه است که هیچ چیز در زندگی تضمین شده است و که باعث می شود او اقامت “در حال حاضر” برای خانواده و دوستان خود.

“زندگی و دیدگاه خود را تغییر دهید به عنوان شما رشد می کنند,” هارت گفت: سرپرستان وقتی پرسید که چگونه چشم انداز از زندگی را برای او پس از نزدیکی-fatal car crash.

“همانطور که شما رشد می کنند, شما را در درک و شما قدردانی…شما باید یک درک متفاوت از آنچه شما تا به حال قبل از. آن را می سازد شما (اقامت) در حال حاضر بیشتر با آنهایی که شما را دوست دارم آنهایی که معنی بسیاری از دوستان به خانواده و…شما را در درک که هیچ چیز در زندگی تضمین شده است. آن را ندارد به مانند آن… بنابراین در هر ثانیه در” اضافه “Jumanji: سطح بعدی” ستاره.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de