کرالا انفجار تعیین Kibu Vicuna به عنوان مربی بعد از فراق راه با Eelco Schattorie

کرالا انفجار تعیین Kibu Vicuna به عنوان مربی بعد از فراق راه با Eelco Schattorie – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 08:28 IST | PTI | دهلی نو

هلندی Schattorie به اتهام کوچی مبتنی بر ساز و برگ در ISL 2019-20 و تنها می تواند راهنمای این باشگاه به یک فقیر هفتم-پایان محل

Kerala Blasters players during a match. Picture courtesy/ Kerala Blasters FC Instagram account

کرالا انفجار بازیکنان در طول یک مسابقه. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ کرالا انفجار FC Instagram account

هندی سوپر لیگ (ISL) سمت کرالا انفجار روز چهارشنبه منصوب Mohun بگن من-لیگ برنده مربی Kibu Vicuna خود را به عنوان سر مربی تیم برای فصل آینده. این ساعت پس از حق رای دادن اعلام کرد که این راه از هم جدا Eelco Schattorie پس از یک فصل در راس امور است. “ما خوشحال تا اعلام کند که Kibu Vicuna را به عنوان سر مربی برای فصل آینده!” کرالا گفت: انفجار در یک صدای جیر جیر. اسپانیا Vicuna نظارت Mohun بگن برنده شدن در این عنوان با چهار دور به یدکی. لیگ متوقف شد میدوی با توجه به COVID-19 همه گیر و بعد از آن تا به حال به نام خاموش با Mohun بگن قهرمانان اعلام کرد.

Mohun بگن باید با هم ادغام شدند با ATK برای ورود به ISL از فصل آینده با آنتونیو لوپز Habas که مربی ATK به رکورد خود را سوم عنوان مسئول ترکیب ساز و برگ. هلندی Schattorie به اتهام کوچی مبتنی بر ساز و برگ در ISL 2019-20 و تنها می تواند راهنمای این باشگاه به یک فقیر هفتم-محل برساند. “کرالا انفجار FC را جدا از راه با سر مربی Eelco Schattorie. ما می خواهم برای تشکر از Eelco برای تلاش ها و خدمات در طول تصدی خود و برای او آرزوی بهترین ها برای آینده” کرالا انفجار بود توییتی پیش از آن در روز.

48-سال اول فرود آمد در هند سواحل زمانی که او در زمان بیش از کلکته مبتنی بر Prayag ایران بازگشت در سال 2012. او رفت و در را به نفع خود IFA سپر و هدایت تیم به یک چهارم-قرار داده شده در پایان من-لیگ. پس از خدمت به عنوان سر مربی برای کلکته غول شرق بنگال برای 2015 فصل او پیوست Avram اعطای شمال شرقی ایران راه اندازی بخش 2016 ISL فصل قبل از مصرف به عنوان سر مربی برای 2018-19 مبارزات انتخاباتی.

او در اولین فصل به عنوان سر مربی در ISL, Schattorie نمایش بسیار زیاد تاکتیکی مکر و در زمان گواتی مبتنی بر جنوب شرق ایران به نیمه نهایی, برای اولین بار از این باشگاه آغاز به کار قبل از اینکه زدم با قهرمانان نهایی بنگلور, FC. پس از پیشرو شمال شرقی ایران به بهترین خود را-تا کنون مبارزات انتخاباتی در این باشگاه تاریخ Schattorie جایگزین نلو وینگادا به عنوان کرالا انفجار سر مربی به عنوان ISL 2019-20.

هلندی, اما نمی تواند تکرار همان موفقیت در کرالا است که او تا به حال به دست آورد با شمال شرقی ایران به عوامل متعددی به بازی آمد. یک میزبان از تکرار آسیب به بازیکنان کلیدی از جمله یک فصل طولانی یکی به چوب پنبه Sandesh Jhingan شدت معلول کرالا انتخاباتی به عنوان آنها به پایان رسید هفتم در جدول با 19 امتیاز از 18 بازی.

با وجود ساخت بالای چهار Schattorie را کرالا طرف در بر داشت بسیاری از تحسین رایگان خود جریان حمله به سبک فوتبال است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de