کرالا بازیگر Manikandan روابط گره در یک مراسم پایین کلید میان Coronavirus محدودیت

کرالا بازیگر Manikandan روابط گره در یک مراسم پایین کلید میان Coronavirus محدودیت – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Apr 26, 2020, 15:45 IST | سرپرستان |

کرالا بازیگر Manikandan ازدواج کردم بسیار پایین کلید مراسم عروسی با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط کنونی مستند در میان Coronavirus همه گیر!

Manikandan Picture Courtesy: YouTube

Manikandan تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

کرالا بازیگر Manikandan که برنده بهترین شخصیت بازیگر فیلم کرالا جایزه در اولین فیلم Kammatipada در سال 2016 روز یکشنبه تا به حال هیچ زواید ازدواج در یک معبد در نزدیکی اینجا. با توجه به Covid-19 محدودیت های این رویداد محدود بود و تعداد کمی از مردم تبدیل شده است.

کل مراسم بود بسیار به سرعت. این حلقه گل رد و بدل شد و mangalsutra گره خورده بود و این ازدواج به پایان رسید. عروس ساله را تحسین کرد از اینجا. هر کس به آن را دیدم که هنجارهای اجتماعی فاصله حفظ شد و تا به حال ماسک بیش از حد.

در میان کسانی که در زمان شامل بخش محلی CPI-M قانونگذار M. سواراج که جمع آوری شده Manikandan سهم که او نگه داشته بود کنار برای انجام این ازدواج داده شود تا سانتی متر COVID صندوق امداد.

“تاریخ از ازدواج ثابت شد بلند به عقب و ما تصمیم گرفتیم که وجود دارد بدون نیاز به تغییر تاریخ. این حق را به جشن می گیرند که جهان رنج می برد. پس از همه, جشن, برگزار می شود هر زمان” گفت: این بازیگر که به ضرب گلوله به شهرت او در اولین فیلم خود را.

“این تصمیم به تعویق انداختن ازدواج گرفته شده توسط همه. ما در حال حاضر خوشحال هستند” گفت: Anjali. Manikandan پس از اولین بازی خود را است و در حال حاضر عمل کرده و در ده ها فیلم ها و تعداد کمی از آنها در خط لوله.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>