Kehne Ko Humsafar Hain فصل 3 به توان در ژوئن 6

Kehne Ko Humsafar Hain فصل 3 به توان در ژوئن 6 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 14:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ALTBalaji و ZEE5 اعلام فصل سوم از دوست داشتنی ترین نشان می دهد Kehne Ko Humsafar Hain. آن را به جریان از 6 ژوئن.

Kehne Ko Humsafar Hain Season 3. Picture courtesy/PR

Kehne Ko Humsafar Hain فصل 3. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

Kehne Ko Humsafar Hain, یکی از محبوب ترین نشان می دهد در OTT است با آن فصل سوم. ALTBalaji و ZEE5 در 20 مه اعلام کرد که فصل جدید را با اعلام یک حرکت پوستر از سری. راه اندازی در 6 ژوئن سال 2020 نشان می دهد راه اندازی اطلاعیه به ارمغان می آورد پایان دادن به بیش از یک سال از پیش بینی در میان بینندگان. نشان می دهد را ببینید مدافعان از صنعت تلویزیون از جمله Ronit Roy Gurdip Kohli Punjj, مونا سینگ و Apurva Agnihotri بسیار به هیجان در میان طرفداران در سراسر کشور است.

اول دو فصل نمایش های بسیار موفق و دریافت بسیار زیاد دوست دارم از مخاطبان است. یکی نمی توانید صبر کنید به دانستن آنچه اتفاق می افتد در زندگی Rohit, آنا و Poonam در فصل 3.

اظهار نظر در مورد فصل 3, Ronit Roy کنایه آمیز “اولین دو فصل Kehne Ko Humsafar Hain شد بسیار هیجان انگیز به ساقه و من لذت بزرگ در به تصویر کشیدن نقش Rohit Mehra. واکنش مخاطبان بود که صاعقه وار حتی اگر من به آن می گویند خودم. KKHH3 برای من فراتر از مرزهای آن قرار دارد که در اوایل فصل. مانند آنها می گویند “هدف قرار دادن توپ به بیرون از پارک.”

او در ادامه افزود: “در فصل سوم از KKHH است معلوم می شود کاملا دیدنی و جذاب سفر برای من به عنوان من کشف سایه های مختلف از Rohit Mehra که شاید وجود داشته است در عمیق ترین احساسات است. من هیچ شکی ندارم که مخاطب احساس خواهد شد همان. مثل همیشه ممنون میشم به Ekta (کاپور) برای سپردن من با چنین هیجان انگیز و به چالش کشیدن نقش که همیشه مرا رشد به عنوان یک بازیگر. من می خواهم برای تشکر از مخاطبان برای دوش گرفتن خود را بر عشق و حمایت از دو فصل در نتیجه گیری حق رای دادن چنین یک موفقیت است. من مطمئن هستم که مخاطبان را به اشتراک همان شور و شوق و شور در حالی که تماشای KKHH3 که ما احساس کردیم در حالی که تیراندازی در آن است.”

فصل دوم دیدم سه شخصیت (Gurdip, مونا و Ronit) ایستاده در تقاطع در زندگی خود را. Rohit (Ronit Roy) بوده است در هم شکسته و عصبانی با عشق او هرگز به اندازه کافی برای Ananya (مونا سینگ) و Poonam (Gurdip Kohli). در حالی که Poonam مجموعه را در سفر خود را برای پیدا کردن خودش و دوست دارم یک بار دیگر Ananya تصمیم به تمرکز بر روی رویاها و جاه طلبی. فوتی و فوری web-سری به پایان رسید با Ananya آشنایی از Poonam و Rohit صمیمی شب و از این رو راه رفتن از Rohit زندگی. با این ناگهانی به نوبه خود از وقایع آن باقی مانده است دیده می شود آنچه که در آینده در زندگی آنا و Rohit. همه چیز باقی می ماند همان و یا تغییر خوب است ؟ آیا زن و شوهر که عاشق یکدیگر فوق العاده و مبارزه در برابر همه شانس زنده ماندن این طوفان یا خوار شمردن هر یک از دیگر برای همیشه لطفا برای ؟

آماده شود تا شاهد قسط سوم از این حق رای دادن جریان از 6 ژوئن در هر دو ALTBalaji و ZEE5 برنامه های.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de