Kehne Ko Humsafar Hain 3 تریلر در حال حاضر; نگاهی!

Kehne Ko Humsafar Hain 3 تریلر در حال حاضر; نگاهی! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020, 13:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تریلر از Kehne Ko Humsafar Hain 3 تصویر می کشد تغییرات در زندگی از شخصیت های اصلی پس از یک جهش چهار سال است.

A still from Kehne Ko Humsafar Hain S3

هنوز هم از Kehne Ko Humsafar Hain S3

پس از موفقیت بزرگ برای اولین بار دو فصل صبر است در نهایت بیش از عنوان ALTBalaji و ZEE5 در حال بازگشت به مهمانی مخاطبان با فصل سوم از آن را موفق ترین حق رای دادن – Kehne Ko Humsafar Hain. با نشان می دهد همه برای آزادی در 6 ژوئن دو سیستم عامل اضافه شده به هیجان با رونمایی در تریلر از حد انتظار سری که یک بار دیگر ببینید Ronit Roy Gurdip Kohli Punj, مونا سینگ Apurva Agnihotri همراه با Aditi Vasudeva, در میان دیگران.

تریلر به تصویر می کشد تغییرات در زندگی از شخصیت های اصلی پس از یک جهش چهار سال است. Ananya است یک تاجر موفق و یک مادر, Poonam از سوی دیگر نقل مکان کرد و رهبری یک زندگی زناشویی شاد با Abhimanyu. Rohit در حال حاضر رفته کاملا بی خیال و بدون هیچ مسئولیت در زندگی است. با Nisha (Anjum Fakih) و Amyra (Aditi Vasudeva) همچنین ساخت یک ورودی در Rohit زندگی یکی ممکن است فکر می کنم Rohit با بهره گیری از آخرین رمان به کمال اما گذشته خود را باعث می شود او را قادر به قبول این واقعیت است که Poonam و Ananya دیگر بخشی از زندگی خود را.

سازمان دیده بان تریلر در زیر:

صحبت در مورد تریلر همه کاره بازیگر Ronit Boseroy که مقالات نقش Rohit Mehra در Kehne Ko Humsafar Hai 3, مشترک, “من تا به حال یک احساس است که این نشان می دهد درخواست تجدید نظر به مخاطبان بود اما هرگز تصور آن را به تبدیل شدن به یک موفقیت بزرگ. کاملا ممنون به مخاطبان برای دوش گرفتن عشق خود را برای ما در اوایل فصل 2 و فصل 3 امکان پذیر است. به مخاطبان من من می خواهم به می گویند آماده برای یک فصل با آیات تکان دهنده و تمام سایه از خاکستری پوشیده شده با نقره ای! امیدوارم که شما بچه ها به عنوان بسیار سرگرم کننده که ما تا به حال در حالی که تیراندازی در آن. شما نمی خواهید از دست این یکی برای مطمئن”

Gurdeep Kohli بیشتر کنایه آمیز “در این فصل بینندگان را به دیدن جدید, Poonam و بسیاری از سایه. در حال حاضر شکست خورده ازدواج و پس از ازدواج به یک مقدار جوانتر فرد هنوز هم وجود دارد یک حس ناامنی که سگهای خود را. من خوشحال هستم که نقش بازی کرده اند که تغییر کرده است خیلی بیش از سه فصل است. نشان می دهد یک بار دیگر برخورد با روابط و احساسات در چنین یک شیوه ای است که من مطمئن هستم که مخاطبان آن را دوست دارم.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de