نگه داشتن ظاهر

تظاهر کردن – اخبار

انتشار: May 14, 2020, 05:07 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

چرا ما همیشه با وسواس با تمرکز بیشتر بر روی جهان چگونه درک ما جای چگونه ما فکر می کنیم از خودمان است ؟

Anyone with access to picture-perfect Instagrammable images of the Taj Mahal can also Google the view from the other side, where slums fight for air in the shadow of that glittering monument. Pic /AFP FILE

هر کسی با دسترسی به تصویر کامل Instagrammable تصاویر تاج محل نیز می تواند گوگل را مشاهده و از طرف دیگر که در محله های فقیرنشین مبارزه برای تهویه در سایه که پر زرق و بنای تاریخی است. عکس /AFP فایل

picچه خواهد شد همسایه ها فکر می کنید ؟ آن پنج کلمه احتمالا طنین انداز در زندگی سرخپوستان بیش از دیگران انجام دهد. همچنین این نوع از سوال من تصور دولت هند درخواست خود را هر زمان که یک رهبر جهان تصمیم می گیرد به رها کردن برای یک دیدار.

نگاهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال داده شد سه ساعت نگاه اجمالی به آنچه در هند بود و بر اساس مراجعه به یک ورزشگاه کریکت مهاتما گاندی آشرام و همه جا تاج محل. اگر او می خواست یک عکس فوری از یک کشور به عنوان متنوع به عنوان ما من تعجب می کنم که با این لیست. من از خودم پرسیدم چه من می خواهم نشان می دهد یک مهمان که می خواستم به درک هند و نمی توانستم فکر می کنم از یک ورزشگاه است که متناسب با این لایحه. من درک می کنم که رهبران جهان (به خصوص خودشیفتگی آنهایی که) آیا بازدید از کشورها برای رسیدن به آنها را می دانیم بهتر, البته, اما, عجیب و غریب, انتخاب سالن هنوز هم متعجبم کرد.

آنچه نمی تواند مرا برای بالا بردن ابرو بود عظیم عیب پوشی ورزش صورت گرفت که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ, ایالات متحده است. خیابان است که باید تمیز سال پیش داده شد قبل درختان کاشته شد و یک دیوار ساخته شده بود برای ایجاد این تصور که وجود دارد هیچ چیز مانند فقر در کشور است که گفته می شود شامل 100 شهر هوشمند. این واقعیت است که این همه مستند در رسانه های اجتماعی سرگرم کننده بود چرا که همه چیز از دیوار و سعی در پنهان کردن بود به راحتی در دسترس به هر کسی مسلح با گوشی های هوشمند.

ما نمی مانند حقیقت وجود ما توهم باور است که ما همواره راستگو مردم است. همه چیز در مورد خودمان دروغ است, به ویژه هنگامی که آن را به چگونه ما در حال حاضر در هند به جهان است. هنگامی که مهمانان خارجی قدم به خانه ما, ما پایمال کردن آنها با مواد غذایی و بحث در مورد چگونه ما گرم و مهمان نواز مردم است. که گرما ناپدید در کلاس و کاست آن است که چرا ما جداگانه ساخت آسانسور برای کارمندان و گاهی اوقات افراط در این عجیب و غریب و مجازات کسانی که با ما به اشتراک گذاشتن اعتقادات مذهبی.

چه خواهد شد همسایگان ما فکر می کنم ؟ چه خواهد شد کشورهای دیگر فکر می کنم ؟ چرا نمی توانید آنها را ببینید که ما موفق, پاک, کشور, پر از مردم شاد که به آهنگ و رقص روال هر ساعت در هرگز پایان دادن به جشن زندگی ؟ آن است که ما اصرار بر نوشیدن این Kool کمک های خود ما را ساخت که ما مانع از در نظر گرفتن یک نگاه سخت خوب در حقایق حتی زمانی که آنها خیره ما در صورت.

چگونه ما قرار است برای مقابله با مشکلات اگر ما نمی توانیم اذعان به این واقعیت که آنها وجود دارد ؟ سفید-شستشو فقر و یا پنهان کردن زاغه نشينان پشت یک دیوار نیست نفی بسیار واقعی حضور هر دو در زندگی ما به صورت روزانه و آمار در مورد چگونه ما کرایه اقتصادی به عنوان یک کشور جهان سوم همواره در دسترس به هر غیر خودی که انتخاب می کنید به انجام کمی تحقیق. بنابراین آنچه که دقیقا انجام دهید ما امیدواریم که برای به انجام رساندن با انکار آنچه در کشور ما این است که واقعا دوست دارم ؟ هر کسی با دسترسی به تصویر کامل Instagrammable تصاویر تاج محل نیز می تواند گوگل را مشاهده و از طرف دیگر که در محله های فقیرنشین مبارزه برای تهویه در سایه که پر زرق و بنای تاریخی است.

این ناتوانی به قبول واقعیت نیز سرخی به چگونه ما در حال حاضر خودمان را به خارجی ها. ما سفیهانه خندیدن تعظیم و ستایش ما صلح دوست اجداد و انتشار اسطوره خوش خیم گیاهی کشور است. با انجام این کار ما حاضر به مقابله با واقعیت زندگی در یک کشور اغلب به عنوان نژادپرست ترین بر روی زمین که در آن ما را در مبارزه با همان مسائل مربوط به نابرابری زن ستیزی بی عدالتی casteism و عدم تحمل مذهبی که وسواس ما هنگامی که ما در جمهوری اسلامی متولد شد. ما در مورد خودمان فکر می کنم راه ما می خواهیم جهان را به فکر می کنم از ما است که در خود یک اسطوره از خود ما ساخت. عدم توانایی ما برای دیدن خطر چنین عادت تنها باعث می شود آن را سخت تر برای ما به تمرکز بر روی راه حل.

چرا ما نمی توانیم نشان می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد که فقیر بودند سرخپوستان در مکان او بود بازدید به هر حال ؟ چگونه هند را فقیر شرمسار ما صرفا موجود? چرا نمی توانید بازدید کنندگان را ببینید که چگونه ما در زندگی روزانه چگونه ما را در مبارزه با جاده ها هستند که تله مرگ و یا چگونه ما آثار معروف هستند و تقریبا همیشه نادیده گرفته شده زمانی که وجود دارد هیچ مهمانان مشهور در اطراف ؟

این غم انگیز است که بازدید از بزرگان و حتی نمی توانید دسترسی به این نوع از مواد غذایی ما واقعا خوردن. هنگامی که آخرین بار بود هر یک از ما همیشه آماده, اجازه دهید به تنهایی مصرف چیزی به عنوان مرموز و ناپسند به عنوان یک کلم بروکلی سمبوسه?

وقتی که او نیست, رجزخوانی در مورد همه چیز بمبئی لیندسی پریرا می تواند تقریبا شیرین است. او توییتهای @lindsaypereira
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im