Katy Perry: من می خواهد در خانه بماند و حتی پس از قرنطینه به پایان می رسد

Katy Perry: من می خواهد در خانه بماند و حتی پس از قرنطینه به پایان می رسد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 09:45 IST | سرپرستان | لس آنجلس

در میان مستند, پری, است که در انتظار اولین فرزند او با نامزد و بازیگر اورلاندو بلوم نیز حفظ خودش مشغول کار است.

Katy Perry

کتی پری

ستاره پاپ کتی پری می گوید: این مستند کمک کرده است او در پیوند با خانواده اش در یک سطح عمیق تر.

“این زمان به ارمغان آورده است در برخی از تعادل است. احتمالا تعادل لازم. آن را در یک راه خوب برای من به ارمغان آورده اند به این نوع طرز فکر چرا که حتی پس از قرنطینه انجام شده است و احتمالا زمانی که هر کس می رود و جشن من خواهد بود هنوز در خانه” پری گفت.

“این به من کمک کرد پیوند با خانواده من در یک سطح عمیق تر از من تا به حال به جای فقط یک تعطیلات و یا تعطیلات. وجود دارد یک پایه جدید است که در حال گذاشته بین خانواده ها و همکاران و همه ما را هرگز فراموش نکنید که در این زمان,” او اضافه شده است.

در میان مستند, پری, است که در انتظار اولین فرزند او با نامزد و بازیگر اورلاندو بلوم نیز حفظ خودش مشغول کار است. او همچنین بخشی از “بت آمریکایی” فصل سه که از سر تولید با شرکت کنندگان فیلمبرداری عملکرد خود را در خانه. قضات نیز carryiong از خود را در خانه های مربوطه.

صحبت کردن در مورد آن, او گفت:: “ما نمی تواند فقط به من بدهید تا در رویای مادام العمر خود را از چهار هفته خود را به خط پایان. من خیلی خوشحالم که ما از آن ساخته شده است. من فکر می کنم ما باید همه با افتخار از آنچه ما تولید کنندگان و تیم های کنار هم قرار دادن چون من قطعا فکر می کنم که آن را به نظر می رسد مانند یک درجه بالاتر از هر چیز دیگری و بسیاری از کار سخت به آن رفته است. آن شده است یک تلاش گروهی است. ما خواهد بود فیلمبرداری این یک بار و یا شاید در هفته دو بار یا حتی سه بار.”

“همه ما در تماس مطمئن شوید که برنده شد تاج در “بت آمریکایی’ در این فصل است. و من معتقدم که ما نشان می دهد تبدیل به یک محل که در آن مردم هستند واقعا اعتماد به آن است. مشروع و هنرمندان و ترانه سرایان جوان و کودکان و نوجوانان با استفاده از آن به عنوان یک اضافی پلت فرم علاوه بر خود فشار بر رسانه های اجتماعی. نشان می دهد قرار دادن حلال هنرمندان. آن است که یک کارائوکه نشان می دهد; آن است که سر و صدا. مردم با استفاده از آن به عنوان یک سکوی پرتاب است که بسیار هیجان انگیز برای ما است.”

“بت آمریکایی” فصل سه پخش در هند در ستاره جهان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de