کاترینا کایف در مورد کی جامعه و برخورد با COVID-19

کاترینا کایف در مورد کی جامعه و برخورد با COVID-19 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020, 13:34 IST | Mohar باسو | بمبئی

در گفتگو با Moj کاترینا مشترک برخی از بینش در مورد بسیاری از مسائل و چشم انداز زیبا از کمک کردن به دیگران چیزی است که قلب خود را برنده خواهد شد.

Katrina Kaif

کاترینا کایف

در این مستند ما را دیده اند بازیگر کاترین کایف آینده رو به جلو برای حمایت از طرح های مختلف از طریق نام تجاری خود را کی زیبایی. و در حالی که بحران همه گیر ادامه کاترینا در همکاری با دیگران شده است رسیدن به مردم, برای کمک به. به تازگی او در مورد مشابه با مدیر عامل و موسس Beautycon, Moj Mahdara.

در گفتگو با Moj کاترینا مشترک برخی از بینش در مورد بسیاری از مسائل و چشم انداز زیبا از کمک کردن به دیگران چیزی است که قلب خود را برنده خواهد شد. بازیگر ستایش Moj برای مبارزات انتخاباتی خود را با Beautycon و برای بالا بردن تومان 8 میلیون نفر در طول بیماری همه گیر. کاترینا نیز ستایش Moj برای گرد هم آوردن یک جامعه از زیبایی صاحبان یکی از این که کی زیبایی به پشتیبانی در زمان نیاز.

بعد هر دو به طور مشترک و احترام متقابل به یکدیگر در کار به سمت بشردوستانه ، کاترینا است که تبدیل به کارآفرین با آرایش خط کی زیبایی بود و همچنین ستایش توسط Moj به صورت هفتگی فیلم ها در ‘Selfkare با کی و برای کمک به جامعه محلی و کی زیبایی جامعه از طریق چند طرح.

صحبت کردن در مورد شعار در پشت نام تجاری کاترینا نیز به اشتراک گذاشته شده “از آغاز به کار کی زیبایی آن همواره مورد قرار دادن زنان ، آن چیزی بود که ما راه اندازی شد از آنجا که ما احساس وجود یک شکاف در بازار است که ما می خواستیم برای پر کردن و من هم می خواستم به صدا در مورد تجربه من با آرایش در صنعت زیبایی به عنوان یک بازیگر در طول چند سال گذشته. آرایش یک چیز بسیار شخصی به من و من فقط می خواستم یک حس آزادی به راه است که ما صحبت در مورد آرایش و زیبایی به طور کلی. حق ما از مبارزات انتخاباتی بود که در مورد آن را خوب به شما, ما همه زیبا و اشتباهات و ما به جشن ما هستند. است که در قلب ما شرکت پس از آغاز است.”

در حالی که این دو در ادامه به بحث در مورد خیلی بیشتر بیشتر Moj همچنین گفت: کاترینا چگونه بزرگ وجود دارد fanbase برای بازیگر است که صحبت می کند و فکر می کند بسیار بسیار از او. بعد Moj نیز دعوت کاترینا برای پیوستن به آنها را در Beautycon مرحله. دیگر مشهور است که یک بخشی از این شامل نام مانند Gwyneth Paltrow, میراندا کر, درو بریمور, و غیره.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im