کاترینا کایف در Nayanthara: مثل تماشای یک آینه از خودتان

کاترینا کایف در Nayanthara: مثل تماشای یک آینه از خودتان – سرگرمی

به روز شده: مارس 29, 2020, 08:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کاترینا کایف اخیرا صحبت در مورد تجربه خود از کار با ستاره جنوب Nayanthara و چگونه او طنین انداز با او و سبک کار!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Katrina Kaif

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Katrina Kaif

در 2019, ستاره بالیوود کاترینا کایف آغاز شده خود را, زیبایی و آرایش, خط, کی, زیبایی بود و زمان برای تلاش های خود را توسط یکی از بالیوود مشهور است. ستاره دیگری که او را حمایت و بخشی از مبارزات انتخاباتی او بود ستاره جنوب Nayanthara. او سفر تمام راه را به بمبئی به بخشی از زیبایی او در مبارزات انتخاباتی و Kaif حتی به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو.

یکی نمی تواند شنیدن مکالمه این دو هنرپیشه مشغول بودند در این بهارات ستاره نمی تواند متوقف تشکر از او را برای او بسیار زیاد پشتیبانی و شیرین ژست. در صورتی که شما از دست رفته این پست در اینجا آن است که:

و در حال حاضر در مصاحبه با فیلم همراهاو در مورد تجربه خود از کار کردن با او و او چگونه طنین انداز با ستاره. صحبت کردن در مورد او گفت: “من پیدا کرده اند Nayanthara بسیار خیره کننده به عنوان به خوبی به عنوان من پیدا کردن او می شود بسیار قوی است. او می آید در سراسر به عنوان یک جنگنده. و نیز وجود دارد چیزی در او.. در راه خود را از کار او شده است کار از سن بسیار جوان است و او بسیار دقیق است.”

او افزود: “او می داند که کار او و او بسیار خاص است. من به نوعی با طنین انداز است. بنابراین زمانی که او در مجموعه من گفتن بود تیم من است که این نوع مانند تماشای یک آینه خود را که در آن شما را در درک. شما می دانید که هنگامی که مردم می گویند خاص خود را اما شما را در درک چرا آن شخص است و مانند آن. این بود یک روز جادویی.”

به غیر از تمرکز بر روی فیلم کایف شده است با تمرکز به همان اندازه بر او را تا خط و همواره ترویج آن در Instagram account. در مقابل کار او Sooryavanshi آینده با آکشی کومار و کارگردانی روهیت شتی است که انتظار می رود به عنوان یکی از اولین نسخه های از موسیقی در سینما یک بار در این مستند به پایان می رسد و همه چیز دوباره به حالت عادی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>